Yeni arkadaş edinmek istemiyorum öneri bekliyorumm

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Bende istediğim insanlarla fazla samimi olmak isterim ama beceremem.
İstemediğim kişiler de benle samimi olmak ister, ben istemem. Aslında çoğu iyidir ama :blush:
Kitlesel bir sorun galiba bu :) şimdi telefn rehberne baknsam face sohbette acıklara baksam msj atacagm kışi 3 u 4 u gecmez. Digerlerne ne yazcagmi bilemem:)

• Beğen
Tepkiler: zombaka

SHS

SHS

Üye
Anca okul, dershane, iş olcakta öyle arkadaşın olacak e bitincede samimiysen sürüyor, değilsen o arkadaşlıkta bitiyor.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
sana vereceğim tek akıl aklın varsa tek takıl :D

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
hintkumaşı

hintkumaşı

Üye
Bizim bir tanıdık var üni mezunu ama kız ilişkiler ve arkadaşlık konusunda asosyal aşırı detaycı bu ünide sevgilide yapamadı şimdi 30 yaşında başıda kelleşmeye başladı kızlar zaten beğenmiyor oda evlenmek istiyor ama çok sevimsiz
acaip takıntıları var kızlar bunu görüncede kaçıyor, bir konuşmayla bir key kayıp edilmez ,fazlada kasmayacaksın kendini ve dışadönük olamak gerek

0MG90

0MG90

Üye
Bende yeni arkadaş istemeyen biri oldum artık etrafımda çok kişi var bi süre sonra sıkılıyorum artık sürekli aynı yüzleri görmekten konuşmamaya çalışıyorum ama bu seferde yanlış anlaşılıyorum bi garip bir şey yani :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Arkadaşların kötü günde de yanında olanlardan olsun, yeterli. Az arkadaş, çok huzur...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Asosyallik başa bela...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
gel arkadaş olalım :naughty:
biraz eğlenmeye bak dert etme bu konuları çık eski arkadaşlarınla dışarı eğlenirken bir bakmışsın etrafın arkadaş dolmuş :dance: yaparsınız sonra :D
aslında çok ciddi biri isen diğerleri de ciddi olduğun için snnle konuşmak pek istemiyorlarsa veya önceden çok kişi sni dinlemediyse sn de bundan dolayı ne de olsa dinlemeyecek diyorsan olabilirbu da çok önemli bn de eskiden forumlardan arkadaş bulamazsın yani bulsan bile dışarda tanıştıkların gibi olmaz tek konuşmalık arkadaş olur onlar diye düşünüyordum ki gececilere girdim ;) :D

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Asosyal bir insan değilim demiştim sanırm. Ama işte yeni arkadaş bulma konusunda zorlanmam. Lakin uğraşmıyorumda sacma sapan bir huy mu dıyeym davranışmı bilemedim. Yalnızlığı seviyor olabilrm çabuk sıkılgan huyum var ama bunu asosyallık olarak gormeyelm.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Asosyal bir insan değilim demiştim sanırm. Ama işte yeni arkadaş bulma konusunda zorlanmam. Lakin uğraşmıyorumda sacma sapan bir huy mu dıyeym davranışmı bilemedim. Yalnızlığı seviyor olabilrm çabuk sıkılgan huyum var ama bunu asosyallık olarak gormeyelm.
gece gel gececilere filan bir konu bulalım konuşalım filan bu arada nerelisin :hmmm

Sn9

Sn9

Üye
aynı beni anlattın

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bak kardeş!
Şuan 21yaşındayim
askerliğim vs Bitti ben lise 1'e kadar 4kafadar takılırdık ve bana kötü örnek oluyorlardı babam çok derdi ama dinlemezdım onları sonra onlarla ilişkiyi kestim lise 1'i zor geçtim çok şükür sonra derslerim de sorun olmadı vs
sınıftan arkadaşım olmazdı sessiz sakin yapım vardır

şuan ise inanmayacaksınız belki ama! 3 arkadaşım var biri önümüzdeki hafta askere gidecek biri zaten ayda yılda bir görüşürüz ve kendisi yurt dışında okuyor diğeri ile de iki yılda bir anca görüşürüz ve pek samimiyetim yoktur?

Gün içinde evden dışarı çıkmam müzik Telefon bilgisayar bana yetiyor gerisi zaten geliyor sabah 4-5e kadar net'te takıl araştırma yap sonra uyu öğlen 1'de uyan kısa bir kahvaltı yap Kpss'ye hazırlan çalış çalışabildiğin kadar sonra telefonu al eline sonra pc'ye geç sonra yine derse geç vs vs vs bak sana birgünüm nasıl geçiyor anlattım!

Evden dışarı adım atmıyorum kendi içine hapsol biraz tavsiye ederim :) :tebessüm:
benimde senden farkım yok usta, günümün %90ı evde geçiyor dışarıya ya çöp atmak için yada ekmek almak için çıkıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
  • Beğen
Tepkiler: xqz5

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
gece gel gececilere filan bir konu bulalım konuşalım filan bu arada nerelisin :hmmm
Maxicep e ait sohbet sitesi olsa iyi olur aslında. Daha çok kaynaşma olur. Önceden çok takılırdım irc ortamına hey gidi günler hey:) gerçi adh ustunde maxicep pc den pek giren olmaz sanırım :O

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Bende hemen hemen senin gibiyim mesela Kız konusu

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
kızlara açılamama kızlarda bana çıkma teklifi ediyordu bi aralar o da kesildi :)
Kardeşim bilmiyorum tipin nasıl ama. Ben tipsizin bir ust kademesine ancak girerim yakısıklı hic deglm orta duzey tipde sayılmaz :D orta ile tipsiz arasnda bir tipim var bana teklif eden kızlara şaşıyorum:D

Üst Alt