Yeni arkadaş edinmek istemiyorum öneri bekliyorumm

 • 31 Temmuz 2014
 • 2357 Okunma
 • 42 Cevap

 1. Merhaba arkadaşlar. Size ilginc bir özelliğimi anlatacağım. Var mıdır ben gibi başka siz karar verin. Şöyle başlayayım. Arkadaş edinme konusunda sıkıntı yaşıyorm. İstemiyorum daha doğrusu. Çevremdeki arkadaşlar ya okuldan kişiler ya da yetiştiğim mahalleden kişiler. Yeni arkadaş edinmek istiyorum ama bunun içinde hiçbir çaba gostermiyorm. HerhangiBir nedenle tanıştığım birkışiyi arkadaş ortamıma sokayım dîger arkadaşlarm onunla can ciğer olur ben ise gerekmedkce konusmam. Yahut arkadaşımın biri bak bu senin hemşernmş diye birini tanıştırdıgnda (universtede) o kişiyle arkadaşlgm s.a a.s den ileriye gtmez. Ulan yabancı şehirde hemşerni bulmuşsun bırakmasana? Yok ilerletmem o arkadaşlıgı. Eskilerle yetinirim. Bu durum sevgili konusunda da aynı. Unıvrste 4e gectm bu sene. Gecen 3 senede 4 kızla sevgli oldum. 4 unde de karşı taraf teklif etti de çıktık.(not:yakışiklı da değilim ne bulurlar bende anlamış degilim) Sevgilisiz kaldığımda hep eski sevgililerime dönme çAbasında olurum. Bir kızı gôrüp hoşlandığımda sadece hoşlanrm gidip konuşaym demem. Yanlş anlaşilmasn agzım laf yapar pek çekingen biri de degilim. Bir diger ornekse maxicep forum. Buraya 2011 de uye oldum yanlş deglsem. Hemen hemen hergun girerm konulara bakarm. AMa burdada hc kurdugum arkadaslık yok. KEndimden nefret eder oldum ve korkuyorm kendimdn nasıl bir huydur bu ? Bana akil vern erinmedn konuyu okuyan arkadaslr.
   


  Yazan: xqz5
  Mobil cihaz ile gönderdi
  CV-Aurora bunu beğendi.
 2. bende 2008 den beridir üyeyim sosyal paylaşımda kayıtlı bir kişi var, kişiye bağlı
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. garip dicem ama bnziyo bazi yonlerimiz
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 4. İlk başta internetten başlayabilirsin arkadaşlığa. En nihayetinde kimsenin yüzünü görmüyorsun. Kimliğin, adın, soyadın belli değil.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. Normal bence abi bende kimseyle konuşmam yurtta milletin işi düşünce yada benim düşerse konuşurum,aynı odada yatıp kalktığım adamlarla bi takılırım forumdada aynı.
   
 6. benim gerçek hayatta tek bir arkadaşım yok karşımdaki 10sn den fazla konuşsa canım sıkılıyor adamın 4 sevgilisi olmuş benim hiç olmadı okuldan arkadaşları varmış nerden olcak ya mahallende yada okulda örneğin Yedikulede oturuyorsan bakırköye sırf arkadaş aramak için gidilmez ha hemşerinle tanıştınmı s.a a.s dan öteye gitmiyormus normal yeni tanıştığın kişiye hayatını anlatamazsın zaten sen ya derdini anlatamadın yada ben anlamadım garet normalsın
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Son düzenleme: 31 Temmuz 2014
  The Shadow ve UpOneTR bunu beğendi.
 7. Normal hayata baktığında benim saydığım hususlar anormal bir durum belirtsi. Seninki +aaplusplus anormal durum hic arkadaşm yok sözunle.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 8. +aaplusplus derken aşırı a normal anlamındamı dedin bi türlü anlamadın eğer ôyle ise haklısın
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Son düzenleme: 1 Ağustos 2014
 9. birazcik guven eksikliginden olabilir benim gibi
   
  Samsung ile gönderdi
 10. ben annemle babamla bile konuşamıyorum 10sn den sonra sıkılıyorum
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 11. Terapiye gitmen sart senin
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 12. terapistlede 10sn den uzun konuşamam
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 13. davranis bozuklugu gibi Geldi bana. Birde yerinde duramama dikkat daginikligi gbi bisey var mi? Var ise hiper aktivite de yaninda eslik eder. Veya asiri detayci olup toplum onunde konusamama gbi bazi ozellikler mevcut mu ? Bir zamanlar bakardim bende. Asperger send. Olabilir tabiki bulgularinda kotu seylerde var ama yanlis anlasilmasin .einstein da asperger send hastasiydi
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 14. Arkadaş konusunda benden kötü durumdaymışsın anlamında dostum
  ---
  Guven eksikliği derken karşımdaki kışiyi hcbirzaman kötu gormem,duşunmem. O dediğin özgüven eksikliğiyse bilemyorm olablr yani. Tanımadıgm bir kişyle bile iletşm kurmakta zorlanmam lakin konuşupta ne yapcm derim kendimce.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  CV-Aurora bunu beğendi.
 15. Bak kardeş!
  Şuan 21yaşındayim
  askerliğim vs Bitti ben lise 1'e kadar 4kafadar takılırdık ve bana kötü örnek oluyorlardı babam çok derdi ama dinlemezdım onları sonra onlarla ilişkiyi kestim lise 1'i zor geçtim çok şükür sonra derslerim de sorun olmadı vs
  sınıftan arkadaşım olmazdı sessiz sakin yapım vardır

  şuan ise inanmayacaksınız belki ama! 3 arkadaşım var biri önümüzdeki hafta askere gidecek biri zaten ayda yılda bir görüşürüz ve kendisi yurt dışında okuyor diğeri ile de iki yılda bir anca görüşürüz ve pek samimiyetim yoktur?

  Gün içinde evden dışarı çıkmam müzik Telefon bilgisayar bana yetiyor gerisi zaten geliyor sabah 4-5e kadar net'te takıl araştırma yap sonra uyu öğlen 1'de uyan kısa bir kahvaltı yap Kpss'ye hazırlan çalış çalışabildiğin kadar sonra telefonu al eline sonra pc'ye geç sonra yine derse geç vs vs vs bak sana birgünüm nasıl geçiyor anlattım!

  Evden dışarı adım atmıyorum kendi içine hapsol biraz tavsiye ederim :) :tebessüm:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 16. Kendi içine çekilmeyi eğlenceli birşey gbi anlatmışsın ama hic de oyle degl bence. Liseyi bitrdgm 2009 senesi sonrası 1yıl sabah 8 aksam 5 çalşıyrdum. İşten çıkp 2 lokma bişey yemedn pc başına geçerdm ailemle konuşmazdm bile. Ama ne buyuk hata 1 sene çalndı hayatmdan. Nrmalde univrstm bitmesi lazmdi ama hala okuyorm şu an. O yıl pişmanlık olarak kaldı hafizamda. Tabi her kişi aynı olamaz o sıralar benmde tek mutlulugm oydu. :) sanal ortamda takılp dururdum reel hayatta arkadaşsz kalmştm:):)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 17. Hayır eğlenceli Birşey değil Evet ama arkadaş için bi öneride bulundum kardeş yanlış anlaşılma olmasın :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 18. Anladım ben seni:)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  ___kaptan___ bunu beğendi.
 19. Hani en azından arkadaş edinmek istemiyorum demiş ya arkadaş biraz kendi başına kalsın her Selam vereni baş tacı yapmasın yani :) :tebessüm:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 20. Bende istediğim insanlarla fazla samimi olmak isterim ama beceremem.
  İstemediğim kişiler de benle samimi olmak ister, ben istemem. Aslında çoğu iyidir ama :blush:
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 22:14