Duyuru Yeni 2016 Forum Tasarımı Tüm Detaylar ve Öneriler

TheNightMare.

Moderator
Senin telefon c6 mı
Konu Başlığına Dikkat ediniz, (2016 Forum Tasarımı yaziyor) yani, Yeni Cihazlar için Geliştirilmiş bir Forum Tasarımı, Günümüzde artık, Çoğu insan 'Android' veya 'İos' İşletim sistemli Cihaz Kullanıyor. Bu nedenle, eski tür Cihazlarda Bahseddiginiz olay olabilir.
2-3 kişi içinde Basit bir 'Forum Tasarımı' Tasarlamanin anlamı yok.

Son düzenleme:
Tepkiler: PALA.

PALA.

Üye
Öyle tabi benim cihaz m.ö. 2000li yıllardan kalma

Tepkiler: TheNightMare.

MaxipmaN

Üye
Lütfen geniş tarafı kısa tarafının iki katı büyüklüğünde olan bir resim seçiniz.

böyle diyor başka siteden de denedim.

PALA.

Üye
Tekrar düşündümde talep varsa tasarım konusunu değerlendirmeleri iyi olur. Symbian cihazlara destek veren tek site burası.

hamza123

Üye
bence güzel olmuş hayırlı olsun

Artık bu siteye girince her yerden reklam fışkırıyor. Uzmanlastiginiz tek nokta zaten reklam. Gerisi boş.
Öyle dememek lazım. Eskiden reklam mobil için hiç yoktu. Hatta çekiliş yapılır ve 1000 a kadar hediyedağıtılırdı. Bana win 10 pro düşmüştü

Baydırman

Moderator
Bir habere yorum yaptım. Altta saat ve tarih çıktı. Saat, üç saat geri. @Ozan
Link

Murat Alper

Moderator
Üyeler güya siteye reklamsız girecekti sayın yetkililer ama chrome mobil de vede pide reklamdan bol bir şey yok yaa

Tepkiler: serinaga

serinaga

Üye
Üyeler güya siteye reklamsız girecekti sayın yetkililer ama chrome mobil de vede pide reklamdan bol bir şey yok yaa
Bu nedenle artık giresim gelmiyor

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepkiler: Murat Alper

MAERKEK

Moderator
@Ozan imza kısmına link tanıma özelliği getirilmeli bence .

TheNightMare.

Moderator
@Ozan imza kısmına link tanıma özelliği getirilmeli bence .
Üyelerin imzalarına link koyması, backlink reklamları engellemek amacıyla yasaklanmıştır. Sadece yöneticiler, forum kuralları gibi önemli linkleri imzalarında belirtebilmeleri için kolaylık sağlaması amaçlı koyabilmektedir.

Son düzenleme:
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cevabınız için teşekkürler .