Galaxy S3 i9300 《YENİ》{08.03.2016}BLEKOTA Note 4 v5.2.2 Final ANDROİD 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi rom daha başarılı?

• Blekota S5 lite v10.0

Kullanılan: 27 16.1%
  • Blekota Note 4 V3.0

Kullanılan: 105 62.5%
  • Qs Final Rom

Kullanılan: 36 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    168
gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
eyvallah
şu an azizin romunu kullanıyorum geçersem pişman olur muyum
romda kasmalar başladı

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
azizin romu kullanmadığım için bi kıyas yapamam.
ama ben v9 a göre bu romdan daha memnun kaldım.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
rom iyice oturmasini bekleyip kurucam v7 - v8 olsun yükleriz :)

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
blemota s5 lite v10 u bekliyorum şu anda 4.4.4 base olacak mış.

gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
kararsız kaldım :)

ekremesiroglu

Üye
4.4.4 v9 dan daha seri stabil so

metince54

Üye
Romu ilk kurduğunda resim çek öylesine ondan sonra telefonu kapat kerneli yükle ben sorunu öyle çözmüştüm.

Onceki rom yuklemelerinde bende ole yapiyordum ama bunda olmadi niyese anlamadim kendi stock kernelinde acmiyor kamera
6bana
Onceki rom yuklemelerinde bende ole yapiyordum ama bunda olmadi niyese anlamadim kendi stock kernelinde acmiyor kamera
Bana 4..4.4. Baska kernel soleyin onda deneyim

Mr.Tiger

Mr.Tiger

Üye
mobil erişimle paylaşım açınca paylaşım sürekli kapanıp açılıyor hava durumu kilit ekranında yok. Multi window da durduruldu hataları mevcut. menü tuşunu değiştiremiyorsunuz gravity ile bile denedim. şimdilik bu sorunlar var xda da hesabı olan iletirse sevinirim. blekota note 4 v2.1 kullandığım rom.

Son düzenleme:

Nevarres

Üye
v2.1 güncelleme sonası güç tasarruf modu açılmıyor. Açınca geri kapanıyor çözümü bilen var mı?

Mr.Tiger

Mr.Tiger

Üye
v2.1 güncelleme sonası güç tasarruf modu açılmıyor. Açınca geri kapanıyor çözümü bilen var mı?
Cwm den wipe cache bide advance'de gelip wipe dalvik cache yap düzelmezse haber ver.bende çalışıyor çünkü aynı rom

Nevarres

Üye
Cwm den wipe cache bide advance'de gelip wipe dalvik cache yap düzelmezse haber ver.bende çalışıyor çünkü aynı rom
Maalesef yine aynı açıyorum geri gelince tekrar kapalı yazıyor.

Mr.Tiger

Mr.Tiger

Üye
Maalesef yine aynı açıyorum geri gelince tekrar kapalı yazıyor.
Güç tasarrufunda ayar yapman lazım aktif olması icin performansı kısıtla seçeneğine bak bende çalışıyor.senin dediğin ultra tasarruf moduysa kurarken upsm yi secmen gerekiyordu.

Nevarres

Üye
Güç tasarrufunda ayar yapman lazım aktif olması icin performansı kısıtla seçeneğine bak bende çalışıyor.senin dediğin ultra tasarruf moduysa kurarken upsm yi secmen gerekiyordu.
Tamamdır. CPU ekran parlaklığı ve diğerini kısıtladım şimdi açık halde.

Nevarres

Üye
Bu arada romu soran arkadaşlar için şöyle söyleyeyim.Rom harika ilk defa s3 için böyle inanılmaz bir rom gördüm. Şuan hangi romu denerseniz deneyin bu rom kadar akıcı bir deneyim elde edemzsiniz. Şarjı harika, menü geçişleri harika 0 donma. Görsellik açısından da çok iyi. Üstüne Ultra güç tasarruf modu bile var.

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada romu soran arkadaşlar için şöyle söyleyeyim.Rom harika ilk defa s3 için böyle inanılmaz bir rom gördüm. Şuan hangi romu denerseniz deneyin bu rom kadar akıcı bir deneyim elde edemzsiniz. Şarjı harika, menü geçişleri harika 0 donma. Görsellik açısından da çok iyi. Üstüne Ultra güç tasarruf modu bile var.
Beğenmenize sevindim
Bu arada arkadaşlar rom konusunuda beğenelim ;)
Benim eski s3de yükleyeceğimde arkadaki uygulamalara bakınca filan kasma oluyormu blekota s5 v9.0dan iyi mi sizce ?

Nevarres

Üye
Beğenmenize sevindim
Bu arada arkadaşlar rom konusunuda beğenelim ;)
Benim eski s3de yükleyeceğimde arkadaki uygulamalara bakınca filan kasma oluyormu blekota s5 v9.0dan iyi mi sizce ?
Rom çok iyi hiç kasma yaşamadım.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
rom çok iyide gelişmesi gerekiyor daha v2.1de şuanlik blekota v9 benim favorim siyah ve mavi tonlari seviyorum :)

argon11

Üye
s.a kardeşim romu kurdum herşey stabil eline sağlık ama bugun şarjım bitti şarja taktım tel kendi kendine açılıyor sonra geri kapanıyor nasıl şarj edeceğimi şaşırdım bi çözümü varmı ??

metince54

Üye
arkadaslar ya bana yardım edın ben kuruyorum kamera calısmıyor basaband bılınmıyor yazıyor ben megawipe yapıyorum kuruyorum olmuyor beaflo kurmadan denıyorumda yapıyorum rom ıyı ama suna bır cozum bulalım

Üst Alt