Yazılım Desteği, İnternet Hızı,Özellikleri Bakımından İki Telefondan Hangisi İyi? Hızlı Cevap PLSSon

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım Desteği, İnternet Hızı,Özellikleri Bakımından Hangisini Almalıyım?(3-4 Sene Kullanacağım)

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım Desteği, İnternet Hızı,Özellikleri Bakımından İki Telefondan Hangisi İyi? Hızlı Cevap PLSSon
Arkadaşlar sonunda tercihimi iki telefona düşürmüş bulunmaktayım. Şu an fazla değiştircek değilim bu tercihlerimi. Sizce arkadaşlar yazılım desteği(çok önemli çünkü 3-4 sene kullanacağım.), internet keyfi ve hızı, donanım özellikleri(çok önemli çünkü 3-4 sene kullanacağım.) ve çok çok azda olsa tasarım bakımından ( çok önemli değil.) Sony Xperia Arc S mi? Yoksa Samsung Galaxy R I9103 mü alayım?

Önemli Not: Bunlardan başka telefon önermeyin çünkü mediamarkt gibi yerlerde birçok telefon denedim.En sevdiğim bu iki telefon oldu.Ben bu iki telefondan birisini alacağım fakat şunuda not olarak geçmek isterim.Ben alacağım telefonu 2-4 sene kullanacağım ona göre telefon seçerseniz mutlu olurum.

klongs

klongs

Üye
galaxy r ye ics gelecek arc s e ede gelecek bence galaxy r

forever1907+

Üye
arc s terddütsüz

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
başka cevap yokmu???

---------- Eklendi @ 17:15:27 ---------- Yazıldı @ 17:13:04 ----------

Acill cevap nolurr rrrrt

---------- Eklendi @ 18:00:26 ---------- Yazıldı @ 17:15:27 ----------

yokmu hiç cevapppppppppppppp acilllllllllllllllll cevapppppppppppppppppppppppp plssssssssssssssssssssssssssssss

zonewars77

zonewars77

Üye
Para biriktirip galaxy ace plus dusunebilirsin

kmesne

kmesne

Üye
İllada 2 siyse teredütsüz arc s ama biraz bekle htc one x almanı öneririm

Astrosman

Astrosman

Üye
Arc s

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha cevap plsss !!Q

aleranol

aleranol

Üye
arkadaşım bende aynı senin durumundayım. Bak 2-4 sene gidecek tel değiller bunlar. Ben one x alacam onu bekle 3-5 hatta 3-6 sene bile kullanırsın. Beni dinle bu iki telefondanda bişi olmaz. Yakında destekleri kalmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt