Yaza fit girmek :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
Yaza fit girmek :)
yaz geliyor yavaş yavaş vücudu toplamak lazım.onun için 2 aylığına body yapacağım eskiden de gittiğim için alt yapı var .evde de şınav el yayı filan formu kaybetmedim ama kollarımın daha çok gelişip daha gözle görülür olmasını istiyorum ve çok az göbek var onu da eritmem lazım tavsiyeleriniz neler ? Şınav tek seferde 20 oluyor el yayıda tek seferde iki el toplam 240 oluyor

messevim

messevim

Üye
can boğazdan gelir.:)ben sınav çekerken sol kolumun lifler i koptu.tavsiyem fazla zorla ma

Preloader

Preloader

Üye
Kendin çok zorlama karın kadı ve kl kasların biceps triceps gibi kaslar küçük ve çabuk gelişen kaslardir bu yüzden kndin fazla zorlama :oke:

BYFECI

BYFECI

Üye
spor iyidir

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
şu ygs sonuçları açıklansın bi 1 ay yapıcam spor yaza kadar ne olursa artık .yaza arkadaşlarla kalıcam ortam da olacak haliyle vücut da ayrı bir hava katıyor tabi :) :)

ka_za

ka_za

Üye
Bayadır düzenli günde nizami 50 mekik 30 şinav cekiyorum bi yararını görmedimde aliskanlik yaptı hobi olsun diye yapıyorum artik :D

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Bayadır düzenli günde nizami 50 mekik 30 şinav cekiyorum bi yararını görmedimde aliskanlik yaptı hobi olsun diye yapıyorum artik :D

Setlere bol bakayim ne oluyor :D

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar,bu ara P90X diye program var,cok saglam.Amerikada bu seti parayla satiyorlar.Torrentten falan bulabilirsiniz.Isterseniz bi bakin derim internetten.Ama cok zor haberiniz olsun :)

ka_za

ka_za

Üye
Setlere bol bakayim ne oluyor :D

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar,bu ara P90X diye program var,cok saglam.Amerikada bu seti parayla satiyorlar.Torrentten falan bulabilirsiniz.Isterseniz bi bakin derim internetten.Ama cok zor haberiniz olsun :)

Ne sekilde yapsam yararı olur? Bari ise yarasın

fk555897

fk555897

Üye
Bol bol et vb. ye ve mekik çek. Squat da karın eritir.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Git body geliştirme merkezine hiç ugraşma setlerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt