Yaza fit girmek :)

 • 26 Mart 2013
 • 554 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. yaz geliyor yavaş yavaş vücudu toplamak lazım.onun için 2 aylığına body yapacağım eskiden de gittiğim için alt yapı var .evde de şınav el yayı filan formu kaybetmedim ama kollarımın daha çok gelişip daha gözle görülür olmasını istiyorum ve çok az göbek var onu da eritmem lazım tavsiyeleriniz neler ? Şınav tek seferde 20 oluyor el yayıda tek seferde iki el toplam 240 oluyor
   


  Yazan: versino2
 2. can boğazdan gelir.:)ben sınav çekerken sol kolumun lifler i koptu.tavsiyem fazla zorla ma
   
 3. Kendin çok zorlama karın kadı ve kl kasların biceps triceps gibi kaslar küçük ve çabuk gelişen kaslardir bu yüzden kndin fazla zorlama :oke:
   
 4. spor iyidir
   
 5. şu ygs sonuçları açıklansın bi 1 ay yapıcam spor yaza kadar ne olursa artık .yaza arkadaşlarla kalıcam ortam da olacak haliyle vücut da ayrı bir hava katıyor tabi :) :)
   
 6. Bayadır düzenli günde nizami 50 mekik 30 şinav cekiyorum bi yararını görmedimde aliskanlik yaptı hobi olsun diye yapıyorum artik :D
   
 7. Setlere bol bakayim ne oluyor :D

  - - - Eklendi - - -

  Arkadaslar,bu ara P90X diye program var,cok saglam.Amerikada bu seti parayla satiyorlar.Torrentten falan bulabilirsiniz.Isterseniz bi bakin derim internetten.Ama cok zor haberiniz olsun :)
   
 8. Ne sekilde yapsam yararı olur? Bari ise yarasın
   
 9. Bol bol et vb. ye ve mekik çek. Squat da karın eritir.
   
 10. Git body geliştirme merkezine hiç ugraşma setlerle
   
 11. aynen
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 15:17