Yayinlama ekrani / coklu ekran

Sponsorlu Bağlantılar

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
Yayinlama ekrani / coklu ekran
Arkadaslar bu yayinlama ekrani ile iki telefonun ekrani nasil eslestirebilirim? Daha dogrusu bir telefondan aratiyorum wifi direkt ten baglanti oluyor sonrasinda hangi adimlari izlemeliyim? Baglandi diyor ama ekranlarda ayni goruntu yok :-D beni aydinlatirmisiniz?

hikmet366

hikmet366

Üye
WiFi direk böyle bir şeye yaramıyor WiFi direk dosya aktarmak için kullanılır hızlı veri aktarımı gerçekleştiriyor ekran yansıtmıyor yani başka bir telefona

Ama televizyona ekran yansitanilirsin tv nin WiFi özelliğini var ise

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
samsung Group play ile uyumlu 2-3 hatta 4 telefonu (note 3 ve üstü)
ekranlarına aynı görütüyü gösterebilir veyahut tek bir ekran gibi çalıştırabilirsiniz

kendisi wi-fi direct i kullanarak bu işlemi yapıyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ben kendim 2 tane s4 1 tane note 3 ile 1 videou aynı anda tek ekranmış gibi kullandım

hikmet366

hikmet366

Üye
samsung Group play ile uyumlu 2-3 hatta 4 telefonu (note 3 ve üstü)
ekranlarına aynı görütüyü gösterebilir veyahut tek bir ekran gibi çalıştırabilirsiniz

kendisi wi-fi direct i kullanarak bu işlemi yapıyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ben kendim 2 tane s4 1 tane note 3 ile 1 videou aynı anda tek ekranmış gibi kullandım
İlginç ilk defa diyorum

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
Bnim cihaz 4.4.2 ben nasil gerceklestirebilirim? MLS iq talk kullaniyorum turkiyede pek bilinmiyor.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Bnim cihaz 4.4.2 ben nasil gerceklestirebilirim? MLS iq talk kullaniyorum turkiyede pek bilinmiyor.
Grup play ı yükle eğer yukleyebiliyorsan sonra o video daki adımları uygula ekran yansıtacak telefona da o uygulamayı kurman gerek

• Beğen
Tepkiler: ceset
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
sadece uygulama kurmanız yetmiyor

sadece samsung romlarının içinde bulunan share video adlı bi uygulama varsa group playde video paylaşılıyor

samsung telefonlar dışında (note 3 ve üzeri)
bu uygulamayı kullanamazsınız

• Beğen
Tepkiler: ceset

Üst Alt