Yarın alıyorum htc one mı? s4 mü?

• 16 Eylül 2013
  • 2451 Okunma
  • 85 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Fikirleri alalım ancak bilen anlayan cevap yazsın sırf yazmak için yazmayın arkadaşlar.

Ayrıca şuan iostan geçiyorum ios fanları gelipte tartışma çıkarmasın :ehe

Güncelleme, aparat, parça bulunabilirliği, hafıza artırma, room root bulunabilirliği vs vs > s4

Tasarım, Görüntü ve ses vs vs > htc

:hmmm

Yazan: x-scarface
    -Akıncı, asigsasi ve CABBAR bunu beğendi.
  2. bnm görüşüm hTc one :cool

x-scarface bunu beğendi.
  3. Bir kaç sorum olacak sana volkan kardeş?

-Akıncı ve By_Casparov bunu beğendi.
  4. Ben Galaxy S4 Kullanıyorum Gayet Güzel Memnunum Telefonundan Onun İçin Müzik Fazla Dinlemem Diyorsan Kesinlikle Galaxy S4

5. buyur dostum

x-scarface bunu beğendi.
  6. Genç dünyalı ikisi hakkında da çok bilgim yok ama bir baktım şimdi şu sitede karşılaştırdım. Benim tercihim HTC One olurdu.

Dede, -Akıncı ve x-scarface bunu beğendi.
  7. Olay sadece müzik değil ki kafamı karıştıran asıl olay malzeme kalitesi ve samsung fiyatlarının -çok cihaz çıkardığı için- uçuk şekilde değer kaybetmesi
    ---
    Htc market olarak g.play kullanıyor demi?
    Birde root olayları vs var mı o cihazda?

-Akıncı ve By_Casparov bunu beğendi.
  8. kağıt üstündeki verilere hiç bakma. Allah aşkına al eline ikisini bi karşılaştr.
    3 arkadaşmda s4 var ben yanlarndayken telefonlarndan soğuyolar ya.
    ---
    Htc market olarak g.play kullanıyor demi?
    Birde root olayları vs var mı o cihazda?[/quote]
    evet g.play. Android market yani sonuçta.
    root işlemleri samsunglara göre daha zor. He bna sorarsan sen nasl kullanıyorsan die. ben orjinal one ı kullanıyrum.
    Ben her türlü htc one derim

asigsasi, x-scarface ve CABBAR bunu beğendi.
  9. Zaten bende HTC dedim. S4 kullanan bir arkadaşım var baktım tasarım cart curt güzel ama sevemedim. HTC gerçekten iyi.

x-scarface bunu beğendi.
  10. eyv aykutum ancak htc de hafıza artıramama ve batarya çıkmaması vs sorun bence :hmmm

CABBAR bunu beğendi.
  11. Şiddetle tavsiye ederim ki hTc one. Tasarımı yeter arkadaşım. Ben alacak olsam hiç düşünmeden htc one alırdım.

x-scarface bunu beğendi.
  12. Kesinlikle HTC One al.

x-scarface bunu beğendi.
  13. hafıza için otg desteği ve drobox var seni idare eder. batarya için ise sorun olacağını sanmam bna iki gün gidiyor cihaz. gün gectikçe de daha da uzun oluyo bu süreç.

x-scarface bunu beğendi.
  14. Senin telefonda olmazsa olmazların nedir Aras can?

x-scarface bunu beğendi.
  15. Aras Paşa Demekki sende bırakıyorsun ios i :pro: Benim önerim multimedia istiyorsan htc one daha opsiyonel bir cihaz istiyorsan s4 gerekse sensörleri ve diğer ekstraları.

x-scarface bunu beğendi.
  16. bi yere düşse acaba hangi sensörü bozuldu diye kontrol edersin artk :kıskıs:

17. htc one nin kamerası düşük hafıza kartı da takılmıyor bence bunlar önemli :)

CABBAR ve x-scarface bunu beğendi.
  18. Alo desin yeter yav :kro2:
    ---
    şuan düşüncem 's' yi soldan sağa çekmek ama htc yi görünce kafam karıştı :zong:

CABBAR bunu beğendi.
  19. kamerasının çözünürlüğü düşük olduğu için haliyle fotolar 1-2 mb oluyo. bunlar da önmli. Ayrıca kamerası one x den bile çok çok iyi. kameraya hiçbir söz edemezsin. istersen çektğim fotolara bak. http://www.maxicep.com/forum/konu/cep-telefonu-fotografciligi.506012/page-88

asigsasi bunu beğendi.
  20. < Resmi açmak için tıklayın >

Özellikler:
    Şarjı 1 hafta gidiyor
    Alo diyor
    Mesaj Atıyor
    Tek diş şarj = IPhone %100 Şarj

Alo desin yeterse kesinlikle öneririm. :ehe

[ENGİN], -Akıncı, 0MG90 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 19:31