yardımcı olurmusunuz!!!!(n95 8gb)

Sponsorlu Bağlantılar

brk_trl

Üye
arkadaslar bende 62 33 var flash yüklerken yarıda kaldı açılmıyor ne yapmam lazım yeniden açmam için lütven yardım cı olurmusunuz

pala gürbüz

Üye
Arkadaşlar PC suit kullanarak telefondaki bazı verileri örneğin bazi video ve resimleri silmek mümkünmü?benim telefonun(N95 8GB)Hafıza kartı dolmak üzere soft veya hard format atılmadan yukarıdaki işlemler nasıl yapılabilir?çünkü bunları tek tek silmek çok uzun sürer.Yardımlarınızı bekliyorum.

Neverex

Üye
Arkadaşım N95 8gb alırsan pişman olmayacağını düşünüyorum harika bir telefon bence hiç düşünmeden al

alimhan

Üye
benimki ? cıkarıyo indirdin programalrı yuklemio nedendir

ressam58

ressam58

Üye
Tek kelimeyle mükemmel bir cihazdır.aslında bit bilgisayardır.Abartmıyorum.Kullanırsanız anlarsınız.

aryscat

aryscat

Üye
peki bi sorum daha olcak bi dosya falan yüklemek istersem yada mp3,prog. usb kablosuylamı yükliycem mi?

--------------- Ekleme ---------------

ya n95 8 gb böle bi özeliği varmı???:allalla:

O klavyeye benzer bi mini bluetooth keyboard alacan . manyak olur. :))) Ama resim fake. Müzik tuşlarının olduğu yere baksanıza... :)

mustafa.ozdemir

Üye
:D:D:D vay anasını bu ney yaaavvv:D:D:D

birader yok böyle bişey nerden buldun bu resmi:D:D:D

Arkadaşlar böyle bir sistem var ama bu oyun varmı bilmiyorum...

o kablosuz bi klavye. 80-90 dolar a alınabilir. :aha:

Selim08

Selim08

Üye
Kardeş USB kablosuyla direk atabilirsin

ReNeVaL

Üye
arkadaşlar bende iki yıldır 8gb yi severek kullandığımı belirterek şu iki soruyu sormak istiyorum.

1. Bu telefonda fotoğrafları neden klasörleştiremiyoruz arkadaşa fotoğraflarımı gösterecem pat diye manitayla çekinmiş fotoğraflarım çıkıyo ortaya :P (işin şakası tabiki mnita kısmı)

2. Bu telefonu aldığımda bi karblo verdiler üç başlı ejderha gibi sokmadığım denemediğim delik kalmadı onu ne için kullanıyoruz bir türlü anlayamıyorum yada kullanmak için ayrıca birşeymi gerekli bu konuda beni bilgilendirirseniz gerçekten çok müteşekkür olurum şimdiden teşekkürlerimi sunarım:box