YardımBlueSoleil markalı bluetooth dongle

Sponsorlu Bağlantılar

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
YardımBlueSoleil markalı bluetooth dongle
Beyler birisi bana yardım etsin.bluesoleil markalı bluetooth cihazını kuramadım kurdumde internet bağlantısı gibi bişey geldi.bağlı deil dio.6600 pc suite ile bluetooth cihazına bağlan diyorum açmıyor... :'( yardım acill!!! :wacko: :wacko:

iceboy

iceboy

Üye
Burdan XP cin olan bluesoleil programi yukleyebilirsin...

Ondan sonra yapman gereken pcde programi actiktan sonra cikan turuncu daireye tiklaman. Ondan sonra da pc suite acaman ve ardindan manage connection'a tiklaman gerek. Ardindan da baglantiyi bluetooth olarak seciver ve next de. Baglanti saglanacaktir...

wapcimor

Üye
6600 ı baglamak için sürüm önemli değil ****** port service gerekli.dostum yapman gereken sunlar:
1-bluetooth ile telefonu bul ve çift tıkla.
2-eslestir ve yukarıdaki bluetooth ****** prot service tusuna tıkla ve
telefondan kabul et.
3- biraz bekledikten sonra baglanılsınmı filan diyecek(pc de)yes deyince baglanır.
4-assagıda o internet baglantısı gibi seyin üzerine sag tıkla ve özellikler de orada ki com port larından isaretleyebildiğini işaretle.sonra com4-6-7-8 den birine baglandı yazar ve pc suiteyi acarsın. ;)

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
please insert a bluetooth device yazio senin eklediyin linkten download yapıp koydum. birde ağ bağlantılarımdan Bluetooth PAN Network Adapter yazio bağlı diil gosterio nası yapicaz abiler şunu ayarlamama yardımcı olun yahuuuu :'( :'(

6630a arkadaşın card readeriyle doldurdum bi doldurmaya...1gb hafıza kartı war.şuan içinde 93tane mp3 fakat 6600 ı bi senkronize edemedim bluetoothla yardım edin buna atalım bişiler 128mb rs-mmc war 6600da 30-35tane atiim da keyfim yerine gelsinnn..!!!!!!!!!!!!!!!..!!!!!!!!!!!!!!!..!!!!!!!!!!!!!!!..!!!!!!!!!!!!!!!..

:artı: :artı: :artı:

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
millet yardım edin hadiiiiiiiiiii yaa..!!!! :D :D hadi kardesim çozun şu olayı yaaa

wapcimor

Üye
yaw sen beni dinlemiyonki.o pan network adaptor fialn onemli değil.bluettoth driver larını CD sinden yükle. veya arkadsın verdiği link den son sürümü yükle frketmez.sonra biligsayarı yeniden baslat a ewet de bilgisayar yeniden baslarken bt yi cıkar.acıldıktan sonra tak.bluettoh starting yazar.pan network adaptor baglanır.ve yukarıdaki söylediklerimi teker teker yaparsan baglanırsın. ;) ;)

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
kardes usb aygıtı tanınamadı dio alet dediğini harfiyen yaptım.. :( :(

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
burdan anlatmak çok zor sen ekrarnın resmini çekip yollasan ( Print Screen )

wapcimor

Üye
ortagım.senin bt aywayı yemiş ozaman.benim dediklerim
bt ile telefonu bulacan.filan...bt yi ya kuramamıssın yada bt bozuk.aldıgın yere götür.
bundan mı yoksa.

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
Ağ Bağlantılarım:

Masaüstüm:

Etkin Değil İşareti:

beyler çozersiniz ilsallah mp3 dinlemek istiyorum program atmak istiyoru :'(

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
iceboy sen nerdesin kardesim yardım et madem anlıyosun işten..!!
:angry: :angry:

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
ee beyler hadi foto bulun çaresiniii :P

wapcimor

Üye
bak dostum bilgisayarın usb girişinde sorun olmadığına dikkat et.bluetooth u bilgisayara ilk takınca ne dedi.(bak bu cok önemli)eğer bisey gelmediyse.baska bi usb ye tak.eğer yine bisey gelmesse kesin bluettoth cihazında bi sorun war ;)

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
kardes aklıllıca olabilir sağol ok?? bakıcam olmassa sana msj atarım wapcimor ok aga? hadi byee :artı:

KARA PANTER

Üye
pan networkun ne olduğunu çözemedim fakat please insert a bluetooth device dediği zaman bluetooth aygıtını takabilirsin (daha sonra da olur) takmasanda sorun olmaz

Üst Alt