Yardıma ihtiyacım var

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Yardıma ihtiyacım var
Arkadaşlar elimde eski bir Türkiye forması var. Formanın göğüs yerinde ARko Men reklamı var göğüs reklamı gibi yani. Çok hoşuma giden bir forma hali sahada filan giyiyorum. Ben bu yazıdan kurtulmak istiyorum nasıl yaparım bilmiyorum. Resim atacaktım ama nasıl atacağım bilemedim internette de aynı formadan bulamadım örnek olsun diye. Nasıl kurtulurum bilgisi olan yardım edebilir mi

zombaka

zombaka

Üye
Formadaki reklamdandan mı kurtulmak istiyorsun sakın sökme iz kalır ama bence kuru temizlemeye götür sor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Tavsiye etmiyorum ama yine de şu videoyu bir izlemelisin.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye etmiyorum ama yine de şu videoyu bir izlemelisin.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Dostum bu hiç baskı gibi durmuyor videoda baskı yapılan ismi çıkartıyor. Benim Gs forması vardı onun ismini nerdeyse elimle çıkartıyordum abartmıyorum:) çok dandikdi Gstore nin yaptığı bu sağlam bir şeye benziyor. Şu an mobilm resim atmak nasıl.oluyor söylersnz bir tane atayım

zombaka

zombaka

Üye
hızlı resim den yaparsın

xqz5

Üye
    Konu Sahibi

ne yapmalı sizce?

emarat

emarat

Üye
Arko men yazan kısmın üstüne başka bir reklam koy :) yeni çıkan bir şey var ütü ile ısıtarak yapışıyor formaya

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Arko men yazan kısmın üstüne başka bir reklam koy :) yeni çıkan bir şey var ütü ile ısıtarak yapışıyor formaya
o nasıl bir şey hocam nerede satılır nasıl bir reklam önerirsnz:) abes oolmayack birşey lazım arko men göze hoş gelmiyo
o nasıl bir şey hocam nerede satılır nasıl bir reklam önerirsnz:) abes oolmayack birşey lazım arko men göze hoş gelmiyo

Üst Alt