yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
O zaman bir sene daha elimizdekilerle yetineceğiz .
valla kardeşim bu yok denen özellikleri en son ne zaman kullandıgımı hatırlamıyorum bt dahil yoklugu pek belli olmaz benim için beklemekte aynı şekilde.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
aynen ben çift çekirdekli Lumiaları beklemek istiyorum

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Ben Lumia 800 parasını denkleştirsem alırım hemen .

adnan2542

adnan2542

Üye
Merhaba ben dün Nokia lumia aldim.forumdan bir kac oyun indirdim.indirdigim oyunlari veya programlari telefona nasil yukluyebilirim???

papakudioflu

papakudioflu

Admin
öncelikle xap dosyalarını telefonuna yükleyebilmen için telefonunda unlocked rom kurulu olması gerekir unlocked rom kurabilmen içinde cihazının boot kilidi açık olması gerekir

---------- Eklendi @ 20:53:10 ---------- Yazıldı @ 20:52:54 ----------

http://www.maxicep.com/windows-phon...a-xap-dosyalarini-yukleme-iceride-631788.html

---------- Eklendi @ 20:53:45 ---------- Yazıldı @ 20:53:10 ----------

http://www.maxicep.com/windows-phon...ve-rspl-nasil-yapilir-631790.html#post4600146

---------- Eklendi @ 20:54:22 ---------- Yazıldı @ 20:53:45 ----------

bu konuları incele sonra yardıma devam edelim

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Valla bu forumun modu kimse artık, mesajları cevapla diyeceğine düzenle butonuna basıyor ve milletin mesajlarını düzenleyerek cevap veriyor. :D

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Valla bu forumun modu kimse artık, mesajları cevapla diyeceğine düzenle butonuna basıyor ve milletin mesajlarını düzenleyerek cevap veriyor. :D

Ali abi yardımseverliğinden öyle yapıyor laf yok .

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ali abi gibi mod oldukça WP den en çok yararlanan forum Maxicep olur kuşkusuz.. Valla Emre ben de 800 yada 900 parasını denkleştirirsem alıcam affetmem daha fazla symbianla uğraşmaya gerek yok

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Ali abi gibi mod oldukça WP den en çok yararlanan forum Maxicep olur kuşkusuz.. Valla Emre ben de 800 yada 900 parasını denkleştirirsem alıcam affetmem daha fazla symbianla uğraşmaya gerek yok
Aynen ama biz 1.nesilleri alarak hata ettik sizin 2.nesilleri almanız daha kötü oldu .

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
farketmez ben 701 den memnunum şu telefon wp olsa tadından yenmez donanım olarak iyi güzel de çalışıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt