Yardım telefonum guncellestırme yaparken bişey oldu ve sureklı yenıden başlıyor

• 25 Temmuz 2014
  • 408 Okunma
  • 17 Cevap

1. Zte grand x telefonuma guncellestırme yapıyordum o anda sarjda ıdı birşey oldu ve sureklı yenıden baslamaya basladı telefonu guvenlı modda baslatınca bırsey yok ancak normal basslattıgımızda aynı sorun reset atıyım dedım menu cıkıyor ( reboot now - wipe data factory reset - vbbb ) birde android cihaz var orda o menuderesım onun ıcınde ! var yanı bozulmus mudur napmalıyım ? wipe data factory resetmi yapayım bozulur dıye korkuyorum yoksa baska bısımı yapıyım Allah Rızası icin yardım edin param yok yeni telefonda alamıyorumm. :(

2. güncellemeyi bitirdi mi?

Samsung ile gönderdi
  3. bilemiyorum abı wipe data factory reset yapıyorum actım sonra yıne yenıden basladı
    ---
    bu durumda ne yapmalıyım rom mu ındırıyım abı ne yapayım orjınalıde kalmasını ıstıyorym

4. stock rom indir veya yedeğin varsa onu at

Samsung ile gönderdi
  5. nasıl ındırıyım stock
    ---
    veya yedek nasıl atıyım abı nolur yardım panık oldum
    ---
    nasıl ındırıyım stock
    ---
    veya yedek nasıl atıyım abı nolur yardım panık oldum

6. sistem yedeğini daha önce almadıysan google a telefonunun modelini yazarak stock rom ara. orda nasıl atacağında yazar.

Samsung ile gönderdi
  7. abıcım kapatma olurmu
    ---
    Yok herhalde abi stock romu
    ---
    sistemin yedeginı almıs olabılırım abı onu nasıl yapcam

8. sorun devam ederse bi rom bul at. He ben yapamam diyorsan 25-30liraya yapıyor telefoncular
    ---
    zte driver larını indir pcye önce. burda anlatım var googleden çevirmeyi dene ZTE Grand X IN P940 | Android | XDA Forum

Samsung ile gönderdi
  9. nasıl yapıyor abı yedekı olabılır onu nnsl ypcm
    ---
    Abi benimki v970

10. pcden atıcaksin. attığım linkte driverlar var
    ---
    zte driverlarını indir. yedeği pcden at telefona. ayrıntılı anlatım linkte var

Samsung ile gönderdi
  11. Abi yedegini nasıl bulacam pekı + backupda bısey var 2014 - diye ona basıyorum atmıor

12. Bir fikrim yok. Rom işlerine pek bulaşmam :D

Samsung ile gönderdi
  13. abi yedek nasıl yapacam

14. telefon sağlamken alacaktın yedeği :D

Samsung ile gönderdi
  15. ya abi var bıtane yedek herhalde bacup dıyoda tarıh yazıyo nasıl atarız bu yedegı pc de yok

16. bilmiyorum tam başka arkadaştan yardım iste :(

Samsung ile gönderdi
  17. abi telefoncu yaparmı bunu oda bulamassa rom falan nasıl yapar yapabılırmı yanı

18. Götür sen bi telefoncuya

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
15/10/2018 - 22:00