İstek Yardım telefonum guncellestırme yaparken bişey oldu ve sureklı yenıden başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
Yardım telefonum guncellestırme yaparken bişey oldu ve sureklı yenıden başlıyor
Zte grand x telefonuma guncellestırme yapıyordum o anda sarjda ıdı birşey oldu ve sureklı yenıden baslamaya basladı telefonu guvenlı modda baslatınca bırsey yok ancak normal basslattıgımızda aynı sorun reset atıyım dedım menu cıkıyor ( reboot now - wipe data factory reset - vbbb ) birde android cihaz var orda o menuderesım onun ıcınde ! var yanı bozulmus mudur napmalıyım ? wipe data factory resetmi yapayım bozulur dıye korkuyorum yoksa baska bısımı yapıyım Allah Rızası icin yardım edin param yok yeni telefonda alamıyorumm. :(

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
güncellemeyi bitirdi mi?

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
bilemiyorum abı wipe data factory reset yapıyorum actım sonra yıne yenıden basladıbu durumda ne yapmalıyım rom mu ındırıyım abı ne yapayım orjınalıde kalmasını ıstıyorym

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
stock rom indir veya yedeğin varsa onu at

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
nasıl ındırıyım stockveya yedek nasıl atıyım abı nolur yardım panık oldum
stock rom indir veya yedeğin varsa onu at
nasıl ındırıyım stock
---
veya yedek nasıl atıyım abı nolur yardım panık oldum

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
sistem yedeğini daha önce almadıysan google a telefonunun modelini yazarak stock rom ara. orda nasıl atacağında yazar.

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
abıcım kapatma olurmuYok herhalde abi stock romusistemin yedeginı almıs olabılırım abı onu nasıl yapcam

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
sorun devam ederse bi rom bul at. He ben yapamam diyorsan 25-30liraya yapıyor telefoncularzte driver larını indir pcye önce. burda anlatım var googleden çevirmeyi dene

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yapıyor abı yedekı olabılır onu nnsl ypcmAbi benimki v970

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
pcden atıcaksin. attığım linkte driverlar varzte driverlarını indir. yedeği pcden at telefona. ayrıntılı anlatım linkte var

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
Abi yedegini nasıl bulacam pekı + backupda bısey var 2014 - diye ona basıyorum atmıor

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
abi yedek nasıl yapacam

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
ya abi var bıtane yedek herhalde bacup dıyoda tarıh yazıyo nasıl atarız bu yedegı pc de yok

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
bilmiyorum tam başka arkadaştan yardım iste :(

saitkose123

Üye
    Konu Sahibi
abi telefoncu yaparmı bunu oda bulamassa rom falan nasıl yapar yapabılırmı yanı

Üst Alt