YARDIM s3 mini yanlış rom attım açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

akin1997

akin1997

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM s3 mini yanlış rom attım açılmıyor
telefonuma yanlış rom attım ne download mod ne de recovery mod acılıyor,telefonu düzeltmenin bir yolu var mı?

baskahmet

baskahmet

Üye
Jtag
Telefoncuya götür. Jtag ile çözülür belki veya jig ile
Hangi yanlış romu attın?

akin1997

akin1997

Üye
    Konu Sahibi
trend plus custom rom,özellikleri çok benzediği için romda çalısır diye düşündüm

Siycey

Siycey

Üye
custom romu recoveryle attıysan download modun çalışması lazım bataryayı çıkarıp biraz bekle tekrar dene bir.

akin1997

akin1997

Üye
    Konu Sahibi
evet recovery ile attım bi deneyeyim saolun
yok olmadı

baskahmet

baskahmet

Üye
Jtag veya jig çözümü

akin1997

akin1997

Üye
    Konu Sahibi
jig i anladımda jtag ne kadara patlar,telefondan çok soğudum fazla para vermek istemiyorum açıkçası

baskahmet

baskahmet

Üye
Bi bilgim yok o konuda kardeşim

akin1997

akin1997

Üye
    Konu Sahibi
neyse,yardımların için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
byAndroid

byAndroid

Üye
Aslında download açılması gerek olmuyorsa dediği gibi jtag ile telefoncu yapar

akin1997

akin1997

Üye
    Konu Sahibi
jigle olmaz mı

byAndroid

byAndroid

Üye
Jig neymiş ya bilmiyorum ben onu benim bildiğim jtag

oguzxw

oguzxw

Üye
Jig neymiş ya bilmiyorum ben onu benim bildiğim jtag
Jig Bir Düzenek Şarz Yoluyla Giriyor Telefonu Açmaya Çalıştıgında Direk Downloada Sokuyor Jig'in İşe Yarama Şansı Bu Durumda %50
S3 Mini İçin Uğraşmaya Değmez Maddi Durumun Varsa Başka Bir Telefon Al Bance

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
akin1997

akin1997

Üye
    Konu Sahibi
yapılabilecek bi durumdaysa çöpe atmak istemiyorum :gul:

oguzxw

oguzxw

Üye
yapılabilecek bi durumdaysa çöpe atmak istemiyorum :gul:
Yapılabilir jtage kaldıysan pahalıya patlar s3 mini kullanıyodum s4 mini'den önce s4 mini aldıgımda s3 mini ne lan demiştim yani değiştir bence

akin1997

akin1997

Üye
    Konu Sahibi
bunların hepsi adam gibi 1 tane bile rom olmamasından,stock romun üzerine xposedten yapılabilen ufak düzenlemeleri yap rom olarak paylaş,cm dışında hiçbir rom yok cm de hataları sıkıyor

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
byAndroid

byAndroid

Üye
8190 mı cihaz bende kullanıyorum güzel romlar var yani mesela bende şuan virginity v14 var mükemmel bir rom bayadır kullanıyorum sıfır şişme baya da uygulama yüklü tadından yenmiyor

• Beğen
oguzxw

oguzxw

Üye
bunların hepsi adam gibi 1 tane bile rom olmamasından,stock romun üzerine xposedten yapılabilen ufak düzenlemeleri yap rom olarak paylaş,cm dışında hiçbir rom yok cm de hataları sıkıyor
Virginity ve dmod bunlar en iyi stock tabanlıydı cm11 de şarz dayanmıyordu dmod çok stabil ve bravia enginesi vardı görüntü çok güzel oluyordu şişiyordu ama silmeye kıyamıyordum

byAndroid

byAndroid

Üye
Virginity ve dmod bunlar en iyi stock tabanlıydı cm11 de şarz dayanmıyordu dmod çok stabil ve bravia enginesi vardı görüntü çok güzel oluyordu şişiyordu ama silmeye kıyamıyordum
Aynen ikisini iyi diyorlar bende önceden fusionkat vardı ona güzel diyordum şişiyordu tabi. Virginity bi denedim fusionkat falan vızzz yani rom görmemişim dedim çok stabil yaa yanında. Dmod deneme fırsatım olmadı bilemiyorum onu. Cm 12 yüklüydu bi ara ram yetmiyor bir sürü sorun var :D

• Beğen
oguzxw

oguzxw

Üye
Aynen ikisini iyi diyorlar bende önceden fusionkat vardı ona güzel diyordum şişiyordu tabi. Virginity bi denedim fusionkat falan vızzz yani rom görmemişim dedim çok stabil yaa yanında. Dmod deneme fırsatım olmadı bilemiyorum onu. Cm 12 yüklüydu bi ara ram yetmiyor bir sürü sorun var :D
Dmod güzel cidden stock gibi sade bişey

Üst Alt