[YARDIM]Mikrofonu Çalıştıramadım !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
[YARDIM]Mikrofonu Çalıştıramadım !
Toshiba Satellite A500 Model bir laptop um var. Ben geçen gün bilgisayarı geçen gün amfi yapmak için bikaç ayar yaptım ve herşeyi bozdum. Bütün ayarların tam olmasına rağmen mikrofon ses almıyor. Windows 7 kullananlar bi ses ayarlarını yazabilirmi ya da nasıl çözerim bu sorunu :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
ses driverını kaldırıp tekrar yükle :oke:

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
hasan abi bu işlerle alakam yok ama yazılım bilgim harikadır :D ben bilgisayara format attırcam zaten o zaman olurmu bide kulaklık takınca hoparlörden yine ses geliyo o da sorun

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Yazılım bilgin harika ama daha format atamıyon:)

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
hoparlorden ses gelecek tabi.
çözümü hoparloru kapatmak :kop2:

• Beğen
Tepkiler: mertko12
mertko12

mertko12

Üye
Aynı sorun bende de var ama muhtemel olarak tahimin şöyledir ki: kameranın kendi bi tür oto yazılımı gibi bişey diye bilirim kamera nın mic'ı(örnekteki kamera benim eski kamera) dünden beri nette geziyorum bu konu içiçn benim kulaklıktaki mic ta çalışmıyo yani bu sorun sadece sende değil neredeyse kulaklığı olan herkeste var yada vardı :D dediğim gibi tam olarak bilmiyorum sürücü silip yüklemekle de bişey değişmiyor en azından bende işe yaramadı ??

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
Aynı sorun bende de var ama muhtemel olarak tahimin şöyledir ki: kameranın kendi bi tür oto yazılımı gibi bişey diye bilirim kamera nın mic'ı(örnekteki kamera benim eski kamera) dünden beri nette geziyorum bu konu içiçn benim kulaklıktaki mic ta çalışmıyo yani bu sorun sadece sende değil neredeyse kulaklığı olan herkeste var yada vardı :D dediğim gibi tam olarak bilmiyorum sürücü silip yüklemekle de bişey değişmiyor en azından bende işe yaramadı ??
format atıcaktım zaten bilgisayara hadi hayırlısı

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
en iyisi temiz bi format...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt