[YARDIM]Galaxy S3 acil bak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaankara16

kaankara16

Üye
    Konu Sahibi
[YARDIM]Galaxy S3 acil bak
Merhaba arkadaslar sorunum s3umu rootladim sonra kaldirmak istedim tabi birde sayac sorunu var once sayaci sifirladim sonra supersu root programindan rootu kaldir yaptim kaldirdim ama baktimki menude hala duruyor girdim uygulama yuklenmedi dedi bende biraktim ama sonra orda durmasi canimi sıkti bende kiesten birdaha 4.1.2 surumunu birdaha yukledim ama download sayaci yeniden 1 oldu fakat gerisi normal telefon offical orjunal rom ama sadece sayac var oda kiesten guncelleyince 1 oldu serviste versem sorun cikarmi nede olsa kiesten guncelleyince orasi 1 oldu bi sorun olurmu ?

yunusbulet

yunusbulet

Üye
once telefonu fabrika ayarlarina sifirle superuser hala menudeyse tekrar unroot sonra tekrar fabrika ayarlarina sifirla olmassa garantide sorun cikmiyo bende kernel yuklerken telefon brick oldu ama sorun cikmadi

kaankara16

kaankara16

Üye
    Konu Sahibi
Tamam menude değil menuden kaldirmak icin kiestwn tekrar jelly bean yukledim oda sayaci yukseltti.

yunusbulet

yunusbulet

Üye
iyi.d

kaankara16

kaankara16

Üye
    Konu Sahibi
Peki o sayaci hic sifirlayamayacakmiyim ben kiesten yukleyince tekrqr 1 oldu

yunusbulet

yunusbulet

Üye
Sayaci sifirlayamazsin bu yazilimsal bir sey

Violonist

Üye
sayacı sıfırlamanın tek yolu. sıfırladıktan hemen sonra tel açılmadan download mod a al istediğin stock romu odin ile çak. olay budur. Ben böyle yaptım.

kaankara16

kaankara16

Üye
    Konu Sahibi
Violonist tesekkur ederim valla cok arastirdim sende buldum cozumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt