Yardım f480 kamera başarısız bir kod yüzünden bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Yardım f480 kamera başarısız bir kod yüzünden bi bakın
1 2 Ay Önce Bi Konuda Kod Vardi Denedim Ne İşe Yarıyor Diye Camera Test ORdan2 ye Bastım Basış o Basış 2 Aydır kamerasız duruyorum tak etti canıma:vur:vur:vur:vur:vur LÜTFEN BUNUN YAZILIMSAL oldugunu Düşünüyorum Yardım Ederseniz Sevinirim......:ağlarım::ağlarım:

1oyun

1oyun

Üye
slm bu kodu dene
Master RESET:*2767*3855# Telefona Reset Atar hafıza kartını çıkar
EĞER OLMAZ İSE:
1. Girin * # 36 # 287
2. Seçmek Madde 2 (ISS yazmak firmware)
3. süreç kadar bekleyin tamamlandığında (başarılı)

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Denedim Bunları Kaç Kere Denedim Tık Yok Telefonda :/ Ama Yerede Düştü ? Acaba Sizin Dediğiniz Gibi Soket Falan mı Çıktı İçinde ??

1oyun

1oyun

Üye
Denedim Bunları Kaç Kere Denedim Tık Yok Telefonda :/ Ama Yerede Düştü ? Acaba Sizin Dediğiniz Gibi Soket Falan mı Çıktı İçinde ??
Bilmiyorum ki ama sanmam telefonu sorunsuz kullanıyorsun sadece kamera çalışmıyor diyorsun. İstanbul'da oturuyorsan sana bi yer tarif edebilirim kessin yaparlar.

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Ankaradayım Demin Telefoncuya Gittim Dedim Böyle Böyle Dediler Biz Yapmayalım Tamir Baska Yere yollayalım Dediler....Göndertsem Kaça Olur Gidip Bide Kazık Yemeyek..:/

----------Eklendi @ 18:27:23 ---------- Yazıldı @ 18:25:44 ----------

Birde Şey Diyorlar Yeni kamera firmware falan onu yükleyin düzelir diye sendeki kamera firmware mi herneyse onu upload et bende tlefonu ma yüklesem tkfile ile ?? Belki Düzelir...

1oyun

1oyun

Üye
Sistem dosyalarını TkFile İle değiştiremezsin telefon direk reset atar eğer değiştirilebilseydi kendime özer firmware yapardım :)
Eğer yapacaksada kamerayı 20 liradan fazla verme derim basit bişi yapacaklar çünkü MAXİMUM 20TL vermeni önerrm

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Ayrıca Senin Meslek Ne ya merak ettim telefoncu musun :)

1oyun

1oyun

Üye
yoo öğrenciyim :) ama bilgisayar ve telefon konusunda epey bilgim var

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
İyiymiş :D Yaw Bu Çizikleri Nasıl Kapatırız Saolsun Arkadas Telefonu Amuda Kaldırdı Sonra Tasların Üstüne Çakıldı :) ekran 1 2 Çizik Olustuda :D

----------Eklendi @ 20:56:38 ---------- Yazıldı @ 20:55:07 ----------

Ankarada da Telefonu Kesin Yapacak Bir Yer biliyor musun ?

Mechul_37

Üye
sanırım kamera soketınız yerınden cıkmıs yapabılmenız ıcın azda olsa teknık bılgı sart siz genedekamera bolumunun oldugu kısmı elınızle asırı olmuyacak sekılde bastırıpsıkın yerıne oturma ıhtımalı var

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
valla artık ben dnemekten bıktım olmuyor bide bu ekrandaki çizikler için bşi var mı onları gidermek için yada bizm bu telefonların dıs kabı tamamen değşiyomu telefon cevresindeki beyaz taraf kavladı gidiyo artık düşe kalka :D

1oyun

1oyun

Üye
valla artık ben dnemekten bıktım olmuyor bide bu ekrandaki çizikler için bşi var mı onları gidermek için yada bizm bu telefonların dıs kabı tamamen değşiyomu telefon cevresindeki beyaz taraf kavladı gidiyo artık düşe kalka :D
benimkide öyle oluyor 2 sefer yere düştü çizikler meydana geldi sinir oldum zaten telefonu bu günlerde satacağım artık pek hoşuma gitmiyor

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Bu Tlefonun Arkasında Tam Neresinde Söyle Oraya Bastırayım Samsung Yazısının Üstünde mi 5 Mega Yazan Yerde mi ?

zorzi00

zorzi00

Üye
kardeş kamea yazılımı ile ilgili bunu buldum yabancı bir siteden.

gerekli dosyalar(tk file explorer fln.)

1. TkFileExplorer 2.2 yi çalıştırın
2. portunuzu seçin ve bağlanın.
4. yukarıdaki dosyaları(CE131_F2_SEM.bin , CE131_F3_SEM.bin) SystemFS/Driver klasörüne atın
resimdeki gibi.

TkFileExplorer_2.2

5. *#36287# kodunu arama ekranından girin
6. (2.) yi seçin
7. ekranda "success" yazana kadar bekleyin

ve tekrar kamerayı kullanın...

arkadaşlar ben denedim olmadı ama bulduğum sitede memnun olanlar var.

bende aynı kodu girip kamerayı bozmuştum:vur

• Beğen
Tepkiler: redeagle09
turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Ya Bende Yabancı Siteleri Çok Arastırdım Bu Dosyayı İndirdim Başka Forumdada Verilmiş Adam Yaptıgında Bu Sefer kamera bulunamadı falan demiş ? iyice etmeyelim içine ? 1oyun ne dersin iyice gidermi ?

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
aynen bndede olmadı :/

alfonso.552

alfonso.552

Üye
o oynamış olduğun kod varya onun orjinal değerini bulup tekrar düzeltmen lazım detaylı bilgi için [email protected] beni bul

buraq1711

Üye
banada yardım edim bendede f480 var ve ben 2.el aldım 1 ay sonra kamera başarısız dedi bende gittim telefoncuya yaptırdım 45 tl istedi kamerayı deiştirdi şimdi yine diye onu nasıl yapcaz yine mi deiştircem kamerayı bktımm telefonfannnn

turkıshpower66

turkıshpower66

Üye
    Konu Sahibi
Valla Ben Bunu Kendim Çözücem Arkadas Kırsam Bile Telefonu Çözecem :D En Son Çare denemeyi unttugum bişey kalmssa telefonucya vericem

zorzi00

zorzi00

Üye
arkadaşlar ben bu sorun yüzünden telfoncuya verdim telefonu flash atılacak dediler attılar olmadı sonra kamera bozuk kamerayı değiştiricez dediler inanmadım telefonmu geri aldım yukarıdaki bahsettiğim işlemi denedim oldu!! yani telefoncuya verin o flash atsın sonra da siz bu işlemi yapın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt