Yardim edin tel acilmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Yardim edin tel acilmiyor
Arkadaslar ben tele widget kuruyordum oradaki sys ve resource klasorlerini c:\-ye atib uzerine yazdim. Teli kapatip actigimda nokia yazisi geliyor ve tel oylece kaliyor. Telefon 5530 xm. Ne yapabilirim? Lutfen yardim edin.

Mert045

Mert045

Üye
Telefon kapalıyken aynı anda Kırmızı tuş + yeşil tuş + kamera tuşu ve power tuşuna telefon açılana kadar bas (hard format)

furkan5800

furkan5800

Üye
flash at

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Furkan5800, nasil yapacagim arkadasim?

hicsam

hicsam

Üye
forumda 5530 hard format yaz ara

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
hard format icin telin acik olmasi lazim ki, *7370# yapasin
Hayır hard format telefon kapalıyken yapılır senin yaptığın sıfırlamadır soft formattır (*#7370#). Yani telefonu orj. ayarlarını yükler bu seçenek pek işine yaramaz, telefonu kapat, hafıza kartını çıkar telefona hard format atmaya çalış yeşil+kırmızı+kamera+güç tuşu

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Hayır hard format telefon kapalıyken yapılır senin yaptığın sıfırlamadır soft formattır (*#7370#). Yani telefonu orj. ayarlarını yükler bu seçenek pek işine yaramaz, telefonu kapat, hafıza kartını çıkar telefona hard format atmaya çalış yeşil+kırmızı+kamera+güç tuşu

kardesim oyle yapiyorum ama hicbirsey olmuyor. Nokia yazisi cikiyor ve oylece kaliyor

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Pilini soktum yeniden taktim. Kartini cikardim. Yesil+kirmizi+kamera+guc tusunu basdim nokia sozu yazdi biraktim elimi oylece takili kaldi. Ama bir sorum var. Tuslarin hepsi dokunmatik yani menu,yes ve no tusu. Onlarin basildigini nereden anlamaliyim?

lazer77

Üye
bendede var 5530xm telefon kapalı iken hiç bir şekilde müdahale edemessin flash at

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Telefonun orjinal fw'sini tekrar flaşla.

sweethome055

Üye
arkadasım bska bısey yapmakla ugrasma telefona flash at. Kesın cozum buda sana

----------Eklendi @ 20:16:58 ---------- Yazıldı @ 19:55:08 ----------

sıtede orjnal fwler bolumude telefnun flasnı bul jaf programını kullarak flasla . Flaslama yontemı sıtede mevcut yapamazsan yardmcı oluruz.

----------Eklendi @ 20:17:47 ---------- Yazıldı @ 20:16:58 ----------

sıtede orjnal fwler bolumude telefnun flasnı bul jaf programını kullarak flasla . Flaslama yontemı sıtede mevcut yapamazsan yardmcı oluruz.

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım bska bısey yapmakla ugrasma telefona flash at. Kesın cozum buda sana

----------Eklendi @ 20:16:58 ---------- Yazıldı @ 19:55:08 ----------

----------Eklendi @ 20:17:47 ---------- Yazıldı @ 20:16:58 ----------

tamam arkadasim bu gece denerim flaslaamayi. Bir sorum olacakti. Usb takkldigi zaman cihaz kapalimi olmali?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Evet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt