imdattt!!!.......

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
agit_cudi

agit_cudi

Üye
    Konu Sahibi
imdattt!!!.......
Merhaba arkadaslar elimde yurtdisindan gelme galaxy s i9003 var kamerayi actigimda sadece siyah bir ekran geliyor ayarlarina falan girebiliyorum ancak fotograf cekme ye bastigimda once donuyor sonra hemen kameradan atip durdurmaya zorla yazisi cikiyor. Sebebu com.sec.android.app.camera diyor androidde de yeniyim format attim hard reset attim bu turlu olmadi ancak formattan sonra kamera calisiyor 1 tane fotograf cekunce hemen eski haline geliyir lutfen yardim edin...

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Camera apksini tekrar kur olmadi dosyalari sd kartta ana dizine at ayarlara gir en altta hakkindadan kamera sürümü ne araliksiz 2 parmaginla vur bi pencere acilana kadar ondan sonra orda ana dzindeki dosyayi gosterip tekrarr kurabilirsin dostum

- - - Eklendi - - -

Camera apksini tekrar kur olmadi dosyalari sd kartta ana dizine at ayarlara gir en altta hakkindadan kamera sürümü ne araliksiz 2 parmaginla vur bi pencere acilana kadar ondan sonra orda ana dzindeki dosyayi gosterip tekrarr kurabilirsin dostum

agit_cudi

agit_cudi

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

abim cok tesrkkur ederim denedim olmadi .. Dosya bulunmuyor silinmis galiba.. Kameranin Apk dosyasini nasil bulabiliriz bir onerin varmi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt