Yardım edin lütfen N206 türkçe dil yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edin lütfen N206 türkçe dil yapmak
arabistandan geldi dilini nasıl türkçe yapabilirim?

ErenMSC

Üye
İnternet dosyalarını araştır, Flashla

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
googleden rm kodunu bul o koddan flash dosyalarini bul phoneix le flasla

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
benim bilgim kıt...

rm kodu aradım bulamadım..bulsamda bahsettiğinizi adım adım yazarsanız yapabilirim..

yardım lütfen..

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
sağolun..denemeye çalışacanda N206 kodu nedir?googlede arattım çıkmadı?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
kod değil rm kodu :DRM-872 veya rm-873

Sin007

Sin007

Üye
Once nasil becerdin onu de bakalim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Phoenix dikkatli kullanmak gerek küçük bir hata ana karta zarar verir. Ama çok büyük bir nimet bu phoneix. Ben aylarca belki yıllarca nokia unutulan güvenlik kodu s40 çözüm bulamadım ama phoneix ile hal ettim. Hemde saf rm ayarlayabilirsiniz. Saf android gibi.

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Ya hepinize tşk ederim...
aslında telefoncuya götürdüm 20 tl isterim dedi..babama dedimki ben bir sorayım çıkmazsa sonuç verirsin parayı..

neyse adım adım okuyayım ne yapacağımıda bilmiyorum inşlah halledirim galiba phoneix adlı bir program var..onu babamın nokia 206 modeli telefonuna indireceğim...bu programı çalıştıracağım bu kodu yazacağım kaydet diyeceğim ve türkçeyi seçeçeceğim ve olacak bu kadar mı???

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hayır phoneix pc ye yüklenecek. Cihazı pc ye bağlayacak sin. *#0000# yi tuşlarına basınca rm kodu çıkar ona göre cihaza yazılım dosyası indireceksin netten. Masa üstüne koyacaksin. Sonra phoneix i aç cihazı bağla flash bölümünde kuracaksin arkadaş anlatım linki vermiş .

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın..elleriniz dert görmesin karmaşık..ama deneyelim olmazsa 20 tl vericez artık..

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
önce bataryayi çıkart orda code yazıyo onu phoneix de gereken yere (kurcala bulursun) yaz orada indir var telin için dosyaları otomatik indirir sonra o konudaki adımları uygula
Hayır phoneix pc ye yüklenecek. Cihazı pc ye bağlayacak sin. *#0000# yi tuşlarına basınca rm kodu çıkar ona göre cihaza yazılım dosyası indireceksin netten. Masa üstüne koyacaksin. Sonra phoneix i aç cihazı bağla flash bölümünde kuracaksin arkadaş anlatım linki vermiş .
dediğin yöntem güzel ama anlattıgim yöntemde phoneix dosyaları otomatik buluyor :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Otomatik daha güzel

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
eyvallaharkadaşlar telefona kapanacak uyarısı gelmiş...diyorum ki eski nokia telefonun ime kaydının bu telefona aktara bilirmiyim olursa adım adım nasıl yapabilirim..

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_