[yardım] dışarıdan gelen telefon hat kablosunun bağlanması

Sponsorlu Bağlantılar

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
    Konu Sahibi
[yardım] dışarıdan gelen telefon hat kablosunun bağlanması
dışardan gelen telefon hat kablosunu evin çatısında odanın kablosuyla bağlayacağım yalnız hangi renk hangi renge bağlanacak bilmiyorum
Dışardan gelen kabloda siyah , beyaz , mavi , kırmızı renk var
Evdeki kablodada yeşil , kırmızı , beyaz renkler var bilen yardımcı olursa sevinirim :tşk:

• Beğen
Tepkiler: orjinalqck

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
bnm bildiğim kadarıyla beyaz ve mavi kablolara bağlanr. o diğer iki farklı renk ise yedek kablo

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
direkt telefona mı bağlayacksn

u_cosar

u_cosar

Üye
bence beyaz ve mavi bi dene olmadı diğer renkleri dene

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
diğerinde bi sorun olacağnı sanmıyorum bi dene bağlantıyı yaptıktan sonra telefonu bağla ses geliyo mu dene dnemekte yarar var

- - - Eklendi - - -

beyazı beyaza bağladın. odaya giden kablonun diğer uçları boşta sanırım. dısardan gelen mavi kabloyu odaya giden farklı renkte mesela kırmızıya bağla telefonunda birini beyaza diğerinide kırmızya bağla bi sorun olmaz zanntmyorum

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
    Konu Sahibi
diğerinde bi sorun olacağnı sanmıyorum bi dene bağlantıyı yaptıktan sonra telefonu bağla ses geliyo mu dene dnemekte yarar var

- - - Eklendi - - -

beyazı beyaza bağladın. odaya giden kablonun diğer uçları boşta sanırım. dısardan gelen mavi kabloyu odaya giden farklı renkte mesela kırmızıya bağla telefonunda birini beyaza diğerinide kırmızya bağla bi sorun olmaz zanntmyorum

:hmmm teşekkürler

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
denedikten sonra sonucu yazarsan öğrenmiş oluruz

Üst Alt