[Yardım]Bilgisiyar topluyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

OmerGDO

OmerGDO

Üye
    Konu Sahibi
[Yardım]Bilgisiyar topluyorum.
Herkeze merhaba arkadaşlar !
Ben pc toplayacağım fakat fazla bir bilgim yok ,
Bana yardımcı olabilicek varmı ?
BÜTÇE ;
2.000 TL
ARADIĞIM PC ;
GAMİNG (CANAVAR)
Not : Eğer güzel bişey yapabilirseniz bütçe 2.500 olabilir.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Stock Fan başa beladır o yüzden ayrı bir soğutucu seçtim ve FX-8320 OC ile FX-8350'nin perfonmansını yakalayabiliyor
En düşük ihtimalle 3 ya da 4 yıl ultra ondan sonra medium high arası ama bu en düşük tahminim oyun yapımcılarının bu aralar ne yaptığı belli olmuyor

• Beğen
Tepkiler: OmerGDO
OmerGDO

OmerGDO

Üye
    Konu Sahibi
Stock Fan başa beladır o yüzden ayrı bir soğutucu seçtim ve FX-8320 OC ile FX-8350'nin perfonmansını yakalayabiliyor
En düşük ihtimalle 3 ya da 4 yıl ultra ondan sonra medium high arası ama bu en düşük tahminim oyun yapımcılarının bu aralar ne yaptığı belli olmuyor
Bana kaliteli birşey ayarla kasa'da içinde bulunsun ? Acil gerek iletişime geçebilirmiyiz ;

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Kasa içinde :)

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Ultra'da açar

• Beğen
Tepkiler: OmerGDO
hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
istek attım

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
toplam kaç çıktı?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer amaç 8320 alıp 8350 performansı yakalamaksa 970A chipsetli anakart önermem (inteldeki karşılığı h97 diyelim K olmayan işlemciler için yani ben oc yapmadan kullanıcam demek)
fakat eğer 990fx bir kart alırsanız z97 gibi ben sonuna kadar kulanıcam voltaj ile oynuyacam diyorsanız almalısınız siz bu anakart ile 8350 nin performansını alamazsınız (overclock çok zor ve stabilete düşer(970A anakart ile))

ben 8350 ile M5199fx PRO anakart ile voltaj ile oynamadan sadece çarpanla oynayarak 4.5 ghz yi stabil bir şekilde alabiliyorum (hyper tx3 kullanıyorum %100 yükte max ısı 52 derece genelde (%100 yükte) 45 derece)