YARDIM bekliyorum nerde uzmanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fcinar53

Üye
    Konu Sahibi
laptopumdan 6203i üzerinden bluetooth ile internete girmeye çalışıyorum
bir yerde sordum önce telefonu laptopa modem olarak tanıt dedi yaptım ama daha sonra ki ayarları bilmiyorum acaba bilen varmı?
 
Zero

Zero

Üye
Bilgisayarda "Yeni çevirmeli bağlantı" oluşturun; Modem olarak Telefonunuzu seçin, Tel numarası olarak *99# yazın (Bu numara MArka ve modele değişiklik gösterebilir), diğer alanları boş geçin.. Oluşturduğunuz bu bağlantıyı çevirdiğinizde Bağlanması gerekir..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt