Yappari !! (N900 için whatsapp)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yappari !! (N900 için whatsapp)
Merhaba arkadaşlar. Bu program n900 için whatsapp işlevi görmektedir.. halen geliştirme aşamasındadır.. basit düzeyde grup sohbeti ve durum güncellemeleri destekliyor.. Yalnız rehberinizdeki numaraların uluslararası formatta (+90xxxx) olması gerekiyor... sadece whatsappın java portunu kullananlar için uygundur denilmiş ama ben kullanmadığım halde bu programı telefonumda kullanabiliyorum..Programı yapan talk.maemo.com adresınden ''scorpius' nickli arkadaşa teşekkürler... Yükledikten sonra telefonu açıp kapamanız yeterli.. sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz..

- - - Eklendi - -

uppit.com/evgjyn5qsrsr/yappari_0.0.17_armel.deb
kisileri senkronize etme eklenmis ama henuz test asamasindaymis...

mert2407

Üye
dostum, normal telefonlarında whatsup olanlarla bunun ile sorunsuz konuşabilir miyim? + kendi telefonumu register edemedim bir türlü?

chezque

chezque

Üye
sağolasın kardeşim. telefonda whatsapp çalıştırmak için burada verilen yöntemi denemiştim yapamamıştım. bu ilaç gibi geldi.

mert2407;
karşı tarafta whatsapp olması yeterli. sıkıntısız çalışıyor. tek ayrıntı arkadaşın da dediği gibi numaraları +90 lı şekilde kaydet. sorun çıkmadı bende.

mert2407

Üye
[h=2]programı ilk açınca kendi numaramızı kaydetmemizi istiyorya +90 ile kendi numaramı yazıyorum save diyorum ama saniye kısmı çıkıyor 7 ye gelince iptal oluyor program kısmı çıkıyor "too many registration attemps please try later" diyor ama hiç bir zaman olmuyor. ayrıca java port nedir? şimdiden teşekkürler. Olursa vallahi duacın olacağım.
[/h]

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ozelden mesaj attim ama fazla mesajin varmis o yuzden hata oldu...too many registration hatasi veriyosa cok fazla denemeden dolayi kayit hatasi veriyor demektir..bu proyu yapan arkadas boyle bi hata durumunda ya biraz beklemeyi (gun olarak) yada normal whatsapp a mail atarak numarani sildirmeyi isteyin diyor...sitede whatsappi bide java portu var yani javayla biraz uyarlanmis hali n900 icin.. onu kullananlar icin bu program uygundur denmisti... o konuyu bi halletmeye calis istersen... bu programin verdigi hata icinse biraz beklemek gerekiyor yada mail atacaksin... tekrar sorun olursa burdayim :)

mert2407

Üye
öncelikle ilgine teşekkürler. mail nasıl atabilirim çünkü kaç gündür bekliyorum bir türlü kaydolamadım. :/

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
whatsap in kendi resmi sitesine mail aticaksin numaranin kayitlardan silinmesi icin... [email protected] adresine mail at numarani kayitlardan silsinler.. ayrica baska bi telde de ayni anda whatsapp acmaya calisma cezalandirilirmissin :) elimden geldigince yardimci olmaya calisirim .. ama bide java portunu kurmaya calis... sanirim daha kolay olur

cartekit

Üye
Paylaşımın için sagol .Bendede yükledikten sonra The verification SMS was never received. Please try later hatası veriyor ne yapmalıyım ? Konuşmak için tıkladıgımdada listemin senkronize edilmediğini söylüyor. Şimdiden ilginiz için teşekkürler

drangela61

drangela61

Üye
ozelden mesaj attim ama fazla mesajin varmis o yuzden hata oldu...too many registration hatasi veriyosa cok fazla denemeden dolayi kayit hatasi veriyor demektir..bu proyu yapan arkadas boyle bi hata durumunda ya biraz beklemeyi (gun olarak) yada normal whatsapp a mail atarak numarani sildirmeyi isteyin diyor...sitede whatsappi bide java portu var yani javayla biraz uyarlanmis hali n900 icin.. onu kullananlar icin bu program uygundur denmisti... o konuyu bi halletmeye calis istersen... bu programin verdigi hata icinse biraz beklemek gerekiyor yada mail atacaksin... tekrar sorun olursa burdayim :)

aynı hata bende de var ve ben ilk defa kaydoluyorum yani kaydım yok o yüzden silmeye de gerek yok diye düşünüyorum bir iki gün bekleyeyim bakalım olmazsa buraya yazarım..
bir de java demişsiniz onu nereden bulabiliriz link verir misin..

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Su anda sorunsuz ve baya gelistirilmis olarak calisiyor... Sanirim bi sikayeti olan yok (:

ngu

Üye
Su anda sorunsuz ve baya gelistirilmis olarak calisiyor... Sanirim bi sikayeti olan yok (:

sorunsuz kullanıyordum bugüne kadar ama, bugün tüm gün connection timed out hatası aldım. ve arada bir ülke kodunu ve telefon numarasını yeniden girmemi istedi, girdiğimde de tekrar aynı şey oldu. silip tekrar yükledim iki kere, yine aynı sorun. bugüne kadar hiçbir sorun yoktu.

cartekit

Üye
2 gündür sorunsuz calisiyordu. Simdi "connection failed out" diye hata veriyor. Herkeste ayni sorun var sanirim öylemi ?

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sorun duzeldi. kaldigimiz yerden devam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...