Yandex Shell 3D v1.16 - v2.13

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Ben markette buldum ve indirdim ama versiyonuna bakmadan yükledim..hiç ama hiç beğenmedim..SPB nin çok kötü bir kopyası(sanırım marketteki Yandex shell v.2.01)..ama 1.sayfadaki Yandex.shell v1.16 resimlerdeki gibiyse SPB nin çok başarılı bir benzeri denebilir..gelgelelim markette de bu versiyon yok..neyse şimdi buradan indirmeyi deneyeceğim.
Bu arada v1.16 için iki link var 2x ve 4x..bu nedir ve hangisini indirmeliyim? Telefona göre değişiyorsa Android 2.3.4 bendeki​

Siz 2x olanı indireceksiniz.

metropolajans

Üye
Tsk

ilhansalman

Üye
tesekerler

feyizu

Üye
V.1.16 yı indirip yükledim,SPB nin çok yakın benzeri ve oldukça stabil çalışıyor..Teşekkürler

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk:

Downey

Downey

Üye
Teşekkürler

metropolajans

Üye
Tsk

- - - Eklendi - - -

Tsk

MEVLÜT KARAN

MEVLÜT KARAN

Üye
güzel ama türkçe olsaymış daha güzel olurdu

Producti10

Producti10

Üye
T10 desteklemiyo t11 destekliyo :)

mustafakocatas

mustafakocatas

Üye

feyizu

Üye

Rica ederim güle güle kullanın.

Sevgili dostum hayırlı seneler;

Yeni yılla birlikte bir garipliği bildirmek istiyorum..1 hafta önce yükleyip kurduğum Yandex shell 3D v.1.16, 01.01.2013 sabahı itibariyle yok oldu..uygulamalara bakarsan duruyor,kapanmaya zorla ve kaldır seçenekleri var bu da uygulama duruyor demek ama gel gör ki uygulama yok..Launcher switcher ile temalar arasında geçiş yapabiliyordum ama bu sabah launcher switcher sadece motorolanın default temasını göstermekte..yandex apk sını kullanarak yeniden kur dedim kurulu değilmiş gibi kurdu ama tabi ki benim yaptığım tüm ayarlamalar ekranlar gitti..acaba yeni yıl itibariyle bir güncelleme filan mı geldi de bu durum meydana geldi..belki başka dostlar da benzer sıkıntıyı yaşamıştır/yaşamaktadır bir yazayım dedim.

Sevgiler

genso

Üye
bence gıcık

Fear233

Üye
Teşekkürler

zanax27

Üye
daha once marketten kullanmistim.ellerine saglik...