Yakında cep telefonları sahte parayı ayırt edebilecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dünyada büyük bir üne sahip olan ve 60 civarında ülkeye banknot üreten Giesevcke-Devrient adlı Alman şirketinin iddiasına göre yakın bir gelecekte cep telefonları hoparlörler yardımıyla sahte olan parayı anlamamızda bize yardımcı olacak. Sistemin çalışma prensibi şöyle:
Hoparlörlerin sahip olduğu manyetik dalgaların özel renkli pigmentlerde farklı etkileşimler oluşturması sonucu sahte olan paralar cihazlara önceden tanımlanmış olan gerçek paralardan ayırt edilebilecek.
Bazı kullanıcılar için önemsiz gibi görünsede bu özelliğin gerçekleşmesi durumunda hayatımızı kolaylaştıracağı kesin.Mobilator-Maxicep.com
 
CENKCETİN1

CENKCETİN1

Üye
Teknoloji gerçekten gelişiyor :D
 
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Özellikle de Türkiye'de çok işe yarar.

Haber için :tşk:
 
furkan5800

furkan5800

Üye
Haber için :tşk:
 
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Teşekkürler kardeşim :)
 
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Haber için :tşk:
 
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yok artık Lebron James :)
 
saruman_me

saruman_me

Üye
süper bi özellik..:tşk:
 

MaxipmaN

Üye
symbiana çıkar mı?:kop:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt