Xperia Z3 Flash Tool sorun lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z3 Flash Tool sorun lütfen yardım
Arkadaşlar xperia z3 4.4.4 flaslamak istiyorum ilk günkü gibi yapmak istiyorum cihazı lollipop alışamadım hiç. Flashtool drivers bulamıyorum xperia z3 için elinde olan varsa link verebilirmi :/ z3 için driver kurmadım sanırım flashtool kullandım telefonu açamıyorum

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Flahtool kuruluysa c/flashtool/drivers içindeki flashtool driversi çalıştır;
1- next
2- select compontents yazan yerden en baştaki iki seçeneği seç ve aşağılara doğru inip cihaz modelini seç ve installa bas
3- çıkan pencereye ileri de ve sona bas
4- finshe bas işlem tamamdır.

Not: eğer flashtool sürümün eskiyse z3 gözükmeyebilir, gözükmüyorsa flashtoolun kendi sitesinden indirip next next şeklinde kolay kurulum yapabilirsin.

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Flahtool kuruluysa c/flashtool/drivers içindeki flashtool driversi çalıştır;
1- next
2- select compontents yazan yerden en baştaki iki seçeneği seç ve aşağılara doğru inip cihaz modelini seç ve installa bas
3- çıkan pencereye ileri de ve sona bas
4- finshe bas işlem tamamdır.

Not: eğer flashtool sürümün eskiyse z3 gözükmeyebilir, gözükmüyorsa flashtoolun kendi sitesinden indirip next next şeklinde kolay kurulum yapabilirsin.
Cevabın için çok sağol. Cihaza bişeyler oldu sinirden başıma ağrılar girdi. The software update failed. Diye bir hata verdi. Xperia Z3 ün driverini kurmadığım için mi böyle bir hata verdi acaba? :/ Allahım ya biliyodum başıma bişy gelceğini zaten keşke yapmasaydım :/
Bu hatayı cihaz tam açılırken alıyorum.

Üst Alt