İstek Xperia Z2 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Bende iphone düşünüyodum z2 çıkmadan önce ama iphone şarjı çok az gidiyo.z2 yi tercih ettim.
Benim de Z2'yi düşünmemin tek sebebi şarj süresiydi sonra 3 saatten fazla olan şarj dolum süresini gördükten sonra vazgeçtim.

archh

Üye
    Konu Sahibi
Gece 12 ye kadar bitiremiyorum şarjı getir iphone u 2 saatte bitireyim :-)

man20

man20

Üye
An itibariyle 14w22 serisi siyah z2 almış bulunmaktayım.5800dan sonra gerçekten.akıllı telefon kullandığımı anladım :)
canım, telefonu hangi mağazadan aldın acaba? bide kasa açıklığı ve lens kayması var mı sende?

archh

Üye
    Konu Sahibi
canım, telefonu hangi mağazadan aldın acaba? bide kasa açıklığı ve lens kayması var mı sende?
Teknosadan aldım bayramdan önce daha kutuyu açar açmaz ilk baktığım kasa açıklığıyla lens kayması oldu. Hiç bir sıkıntısı yok. Ayrıca ısınma sorunu diye bişey göremedim telefonda.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z2 almayı düşünenler şu kulüpteki sorunları okusun:

Eğer Z2'de sorun kalmadıysa rahatlıkla ''piyasanın en iyi telefonu'' diyebilirim ama bu kulüpte çok yakınmışlar Z2'ye.

archh

Üye
    Konu Sahibi
Z2 almayı düşünenler şu kulüpteki sorunları okusun:

Eğer Z2'de sorun kalmadıysa rahatlıkla ''piyasanın en iyi telefonu'' diyebilirim ama bu kulüpte çok yakınmışlar Z2'ye.
Nedense o forumda senin yazdığınnbi kaç yorumu silmişler?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Eee, neyi ima etmeye çalışıyorsun? Olamaz mı? Birisiyle tartışmaya girdim ve mesajlarım silindi, ne var bunda?

man20

man20

Üye
Teknosadan aldım bayramdan önce daha kutuyu açar açmaz ilk baktığım kasa açıklığıyla lens kayması oldu. Hiç bir sıkıntısı yok. Ayrıca ısınma sorunu diye bişey göremedim telefonda.
hmm sen baya şanslıymışsın o zaman :) inşallah bende şanslı olurum. biraz daha bekliyim en iyisi. o yüzden eylülde alcam. hem z3 lansmanıda yapılcak ya o yüzden z2'ye de indirim yaparlar :)

archh

Üye
    Konu Sahibi
Yeni serilerde sıkıntı yok 14w20 serisi üstü almaya çalışın

Invoke

Invoke

Üye
Lansmanla birlikte indirim olmaz. Cihaz TR gelince indirim olur, o da geç geliyor bizim ülkeye. Belli olmaz tabi ama Eylül'de indirim olur diye fazla umutlanmayın.

0MG90

0MG90

Üye
Hızlıal 2000'e düşürmüş çokta olmasa iyi başlangıç :D

man20

man20

Üye
Lansmanla birlikte indirim olmaz. Cihaz TR gelince indirim olur, o da geç geliyor bizim ülkeye. Belli olmaz tabi ama Eylül'de indirim olur diye fazla umutlanmayın.
Hızlıal 2000'e düşürmüş çokta olmasa iyi başlangıç :D
ya aslında 2.000 tl'ye düşmesini bekliyorum. 2.000 tl olduğunda hemen alcam ama internetten değil mağazadan alcam. o yüzden eylül sonunu bulabilir.

archh

Üye
    Konu Sahibi
Bi gazetede 2000 tlden görmüştüm ama nerdeydi unuttum :-S

gencoy231969

Üye
Arkadaşlar bu cihazda ses kayıt varmı varsa nerde alt üst ettim bulamadım

man20

man20

Üye
arkadaşlar z2, bimeks ve vatan da 2.050 tl'ye düştü. teknosa, mediamarkt ve gold'da da 2.000 tl'ye düşmüş alacaklara duyurulur :oke:

archh

Üye
    Konu Sahibi
Şu grubu bi kuramadık ya :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Konu açmak çok mu zor? :ah

• Beğen
Tepkiler: Serhan

Üst Alt