Xperia Z2 hakkında

• 18 Temmuz 2014
  • 7256 Okunma
  • 106 Cevap

1. Arkadaşlar yarın yada pazar günü Sony Xperia Z2 almayı düşünüyorum ama 14w21 in altı olan seriler sorunlu diyolar.Kutuyu açmadan hangi seri olduğunu anlayabilme olasılığı varmıdır ?

Yazan: archh
  2. Merhaba kutuyu açmadan anlayamazsınız. Sd kart bölümünü açıp altındaki kızağı çekip bakmanız lazım. Bu arada 14W23 üretimli bir cihaz kullanıcısı olarak sorunuz varsa yardımcı olabirim. :bira:

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Benim bildiğim hayır. Ama sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Teknoloji şans işi.

4. İşimi şansa bırakmayıp erteleyim mi acaba telefon almayı ?

5. Bence ertelemeyin. Ben bu pazar aldım 14W23 üretimli. Yeni üretimler gelmiştir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. İnş. gelmiştir.Bu arada şarjı nasıl gidiyor.En çok merak ettiğim kısmı o millet tutturmuşta tutturmuş bi ısınıyor diye

7. Şarj süper. Sürekli elimde cihaz. Bugün 10.30'da çıkardım şarjdan şu an %14 daha. 4 saat gibi bir sürede şarj oluyor ama. Biraz uzun geliyor ilk başlarda. Isınma sorunu da abartılacak kadar değil. Çok ısınırsa cihaz kendisi uyarı verip açık uygulamaları kapatıyor zaten. Benim başıma da sadece 4K video çekerken 1 kez geldi bu durum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. verdiğin bilgiler için çok saol dostum alınca yazarım yine buraya :):)

MCR Killjoy bunu beğendi.
  9. Rica ederim. :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Bu arada cihazı nerden aldın onu sormayı unuttum

11. Normalde Sony Center'dan alacaktım ama üniversiteye başlayacağım için nakit ödemek sıkıntı yaratır diye düşündüm. O yüzden Turkcell'den tarife ile beraber aylık 138 Tl'ye aldım. 24 ay taksit.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. ben teknosa yada mediamarkt dan düşünüyorum hadi hayırlısı :)

13. Mağazalara her ay yeni üretim gelir nerdeyse. Rahat olsun için

Nexus ile gönderdi
  14. İnş sorun yaşamam saolun :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Ben alalı 1 hafta oldu. Şimdi baktım da benimki 14w21 sorunlu mu şimdi telefon yani.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Kasa açıklığı ya da lens kayması yoksa sorunlu değildir.

Mobil cihaz ile gönderdi
    xnes bunu beğendi.
  17. Kasada bir sıkıntı yok. Lens kayması fotograf çekerken mi anlaşılıyor. Bakıyorum lens kasadaki yuvarlağın tam ortasında değil sanki. Ama foto çekerken bir sıkıntı yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Aynen o durum.Benim lenste biraz yukarıdakalıyor ama fotoğraflarda sorun yok. Bazı kullanıcıların ki bayağı kaymış oluyor. O ürünleri Sony değiştiriyor tekrar.

Mobil cihaz ile gönderdi
    xnes bunu beğendi.
  19. Evet bendeki de biraz yukarda.

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. bugün 19:00 gibi almaya gitcem bakalım bana hangi seri gelcek :)

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 12:19