Xperia Z2 6 Hafta Tuzlu Suda Kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxirabit

maxirabit

Üye
Reklam amacli yaapmislardir o heberi,tuzlu suyu gectim el yikarken bile basinctan dolayi ici buhar yapan bir telefon

okanbiz

okanbiz

Üye
yalan haber gerçek olsa ne olacak oadam öyle dedi diye telefonla denize girip yüzcem mi ?ha yapan görgüsüzler var o ayrı

maxirabit

maxirabit

Üye
yalan haber gerçek olsa ne olacak oadam öyle dedi diye telefonla denize girip yüzcem mi ?ha yapan görgüsüzler var o ayrı
Z ile su altinda selfie ceken taniyorum,kendi yorumu olarakta xperia bu bilmem ne degil yazmisti. Cikar yani cikmazda diil,gaza gelip deniyen olur

Enes

Enes

Üye
O halde bu cihaz minmum 6 hafta şarj ömrü sunuyor. Ya da bu gavurlar tel. Kapalıyken çalan hat yapmış.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Lan Bu Cihazin 6 Hafta Şarjı Dayansın Ben İntihar Ederim :dry: En Fazla 2 Hafta Ötesi Berisi Yok Belki Şu Geçirmez O Süre Zarfında Ona Bişey Diyemem Ama Tuzlu Su Sıkıntı Malum

Invoke

Invoke

Üye
Beyler beyler...
Haberi kim çevirdiyse yanlış çevirmiş!

Diyor ki daha sonra AYNI GÜN aradıklarında telefon çalıyordu ve böylece çalıştığını doğruladır ama kurtarmak için gerekli durumları yoktu. Ancak 6 hafta sonra arkadaşı kurtarabilecek imkana sahip oldu.

AYRICA en az 10 metre değil. 10 feet, yani 3 metreyi biraz geçkin.

HA YİNE DE DOĞRUDUR YA DA YALANDIR, OLABİLİR AMA MÜMKÜNDÜR.
Ek: 10 metre diyen ingilizce kaynaklarda varmış, farklı yerlerden okuyorum da... Ama her yerde aynı gün telefon ediyorlar. 6 Hafta sonra değil.

Yani biri yalan uydurup böyle bir şey yapsa bile bunu düşünür uydururken. Ancak bizimkiler çevirirken düşünemiyor.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
ibrahimturk0083

ibrahimturk0083

Üye
Z2'yi bilemicem ama Z Ultrayı akvaryuma soktum. 30 sn anca durdu. Çıkardığımda kapakların altında ıslaklık vardı. O kadar da dikkatli kapatmama rağmen.

furkankaya559758

Üye
Tuzlu suya girdikten sonra o telefondan hayır gelmez.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
6 hafta batarya mı dayanır Allah aşkına amma sallamışlar ha :kop:

The SLayeR

The SLayeR

Üye
sahsen z2 de alsam hic suya sokamam guvenipte :)

hospiti

hospiti

Üye
ilginçmiş

Serhan

Serhan

Üye
İnanınki sırf z2 yi suda deneyip iyi foto çekiyormu , dayanıklımı diye test etmek için alan zenginler hiç yok.
Salakmıyım ben okadar para verip bide denizde onla yüzcem :zong:

enes-1907

enes-1907

Üye
Bana da pek inandirici gelmedi. Eger ki ozel bir sistemin icinde muhafaza etmediyse 2 hafta ve dalis derinliginde beklemesi sacma geliyor. Kaldi ki samsung galaxy s5'de de ip67 sertifikasi var. ip den sonraki ilk sayi toza karsi dayanikliligi, ikinci sayi suya karsi dayanikliligi belirtir. Sayilar ne kadar yuksek ise o kadar iyidir. Galaxy s5'i yikarken dahi kamerasina su kacmasi haberini okuyorum. Bana gore bu haberler biraz satis iluzyonu gibi geliyor.
rakamın büyüklüğü daha iyi olmasından değil kardeşim.
Rakam neden büyük biliomusun çünkü hem batarya kapağı açılıp hem su geçirmez olanlarda ıp67 oluyor.Yani s5 in arka kapagı açılmasaydı sony ile aynı sertifikaya sahip olacaktı.
orada bi çelişki var telefonu 6 hafta sonra hala çaldığını farketigi yazıyor.
Altındada şarjı bitmiş olan telefonun şarja takıldıgında çalıstıgı yazıyor.
O zman bu adam telefonu aramış telefon çalınca hala çalıstıgını anlayıp telefonu denizden çıkarmak istemiş
Yani haber doğruda olabilir bir oyunda olabilir.
Ama bence doğruluk payı yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt