Yardım Xperia Z1 Sim tuşunu yazılım ile aktif etmek ( Cihaz Rootlu )

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z1 Sim tuşunu yazılım ile aktif etmek ( Cihaz Rootlu )
Kısa süre önce Xperia Z1 aldım. Sim kartımı taktım, İlk bir gün sorunsuz sim kartı kullandım. Daha sonra kendi kendine görmemeye başladı, sim kart yuvasındaki kırmızı tuşu kazara kopardım ve kaybettim. Sonra tuşun bastırdığı yere iğne yardımıyla bastım 3 gün kullandım. 2 gündür aynı yöntemle görmüyor.
Yeni aldığım için sim kart yuvasını değiştirtmek istemiyorum.
Var mıdır acaba yazılım ile açmanın bir yolu ?

kralberk13

kralberk13

Üye
zannetmiyorum ama @ghstr @xmustx @H0lligan arkadaşlar bi bakarmısınız

xmustx

xmustx

Üye
Tam olarak bilemiyorum.malesef

zencibitc

zencibitc

Üye
o kırmızı tuşun görevini şu kombinasyonda görüyor ; kapama tuşu ve ses kısma tuşuna basıp bekleyince. ses açmada olabilir. aynı anda basıp 2 saniye sonra 4-5 kez titrer ve kapanır telefon

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
o kırmızı tuşun görevini şu kombinasyonda görüyor ; kapama tuşu ve ses kısma tuşuna basıp bekleyince. ses açmada olabilir. aynı anda basıp 2 saniye sonra 4-5 kez titrer ve kapanır telefon

reset tuşu o tuş zaten sim kart ile alakası yok servise göster derim senin sorunun sim kart yuvası ile ilgili

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi

reset tuşu o tuş zaten sim kart ile alakası yok servise göster derim senin sorunun sim kart yuvası ile ilgili

Sorunu buldum. Amazon mobil uygulaması telefon açıldıktan 1-2 dakika sonra uyarı veriyordu. "Bu MMO'ya izin verilmiyor." gibisinden cihaza custom rom kurarken " Data " yı silmemiştim. şimdi DATA kısmını silince cihaz düzeldi iki gündür sorunsuz çalışıyor.

Üst Alt