Xperia X10 CyanogenMod Romları FXP (CM7.2.0 son sürüm ve CM9.1)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Xperia X10 CyanogenMod Romları FXP (CM7.2.0 son sürüm ve CM9.1)
Sony Ericsson Xperia X10 için FreeXperia Project tarafından geliştirilen CyanogenMod Romları ;

CM7.2.0 FXP130 son sürümüne ait konuya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

CM9.1 sürümüne ait konuya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

ve Sürüm Notları ve Hata Düzeltmelerini görmek için aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Bu arada farketmeyenler olabilir telefonun indirme linkindeki adı X10 - es209ra olmalıdır yanlış ve desteklenmeyen romu indirmeyiniz.

Not: Bu işlemleri yapamanız için telefonun Root lu ve BootLoader ının Açık olması gerekmektedir. Telefonunuz garanti kapsamına çıkmaktadır ve yapacağınız yanlış bir işlemden doyalı mesuliyet kabul etmiyorum.

roctoroy11

Üye
Tükçe degil dimi ?

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe olmasına türkçe de şimdi en son sürüm olarak fxp 130 var onda da eksikler vardı cm9 un da en son 135 çıktı ama deneme fırsatım olmadı.Telefonunuz çok kasmıyor ve dıkıntı yoksa değişiklik ve root ayarlarıyla çok işiniz yoksa çok da gerek yok root ve custom roma bence. Zaten özel rom a bir kez bulaştın mı şu yeni bu yeni derken teleona 50, 60 kere rom atmışımdır. onun yüzünden oyun bile atamıyorum yarım senedir.

• Beğen
Tepkiler: roctoroy11

roctoroy11

Üye
Anladım Teşekkür ederim kasma falan yokda, meraklıyımdır böyle şeylere o yüzden sordum

marmelat

Üye
verdiğiniz link ingilizce bırak anlamayı dovnload linklerini bile bulamadım :) bi yardım lütfen :)

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
downnload linki için hangisini indirceksen onun yazısı üstüne tıklıyorsun inirme linkleri orada

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Xperia X10'a rom desteği devam ediyormu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt