xperia s mi galaxy s2 mi alıyım

• 29 Eylül 2012
  • 1227 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar sizce hangisini almalıyım.bir de distribütör garantili almıycam.1200 tl.ye kadar alacağım.sanalreyonum ya da androidtelefonlarından düşünüyorum.fiyatlar en uygun bu sitelerde.sizce hangisini alayım ve bu sitelerden alınır mı.görsellik,hız,kamera ve hoparlör ses çıkışı önemli.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yazan: oska1973
  2. Android telefonları iyidir.

3. Galaxy S2 almanı tavsiye ederim jelly beanda gelicek.
    Androidtelefonlari.com 'dan almanı tavsiye etmem gelen modellerin çoğu i9100G , ve gelenler orjinal S2den (i9100) daha düşük model telefonlar, sikayet sitelerini okursanız görebiliceksiniz.

Size tavsiyem 100 tl daha biriktirin, gold bilgisayardan 1,300 e alın hem sıkıntı yaşamazsınız.

4. tabii ki xperia s. Sar değeri fazla o kadar. Geri kalan bütün özellikleri s2 yi döver :)

5. Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Sony Xperia S vs Samsung I9100 Galaxy S II kıyaslaması

Burdan bakın size şunu söyliyeyim , işlemci konusunda xperia s daha iyi gözükebilir ama samsungun işlemcileri kendi üretimi ve bu sebeple emin olun s2 işlemci bakımından daha iyi, kamera konusunda çok bir fark gözükmüyor zaten megapixel e bakmamak lazım merceğe bakmak lazım emin olun s2 çok harika fotoğraflar çekebiliyor.

xperia da nfc özelliği var fakat ülkemizde kullanan yok desek yeridir :)

pixel yoğunluğuna falan da bakmayın s2 ile xperia yı elinize alıp kullandığınızda gerek camdaki gerekse görüntü kalitesindeki farkı görüceksiniz. s2 bu konudada daha iyi bence.

tasarıma gelirsek xperia çok güzel bir tasarıma sahip bende çok beğendim ancak s2 ninde kendine has sade ve şık bir görüntüsü var.

aynı zamanda sar değeride düşük sürekli cebinizde telefon taşıyacağınıza göre aldığınız zararda düşük olmalı :)

karar sizin diğer arkadaşlarda yorum yaparsa kafanızda güzel bir fikir oluşacağına eminim :)

EDIT : İnternet kullanıcaksanız s2 nin hızı daha fazla, uygulama indiricekseniz de xperiada alan sorunu yaşarsınız , s2 de yaşayacağınızı zannetmiyorum

6. Bro sen yoksa xperia s ile s2 nin kamerasini mi karşılaştırıyorsun :d :d sony nin 8mp kamerasi ile s2 nin 8 mp kamerasi yarışamaz foto ya falan önem veriyorsam xperia dan şaşma

7. evet her iki taraf ta haklı gibi

8. Xperia S. S3 ile karşılaştırsaydın S3'tü ama.

9. kamera konusunda yine gecemez ama performans konusunda gecer.

10. hangi yönden bakarsan bak xperia s derim. Evet samsung cihazlar da güzel ama bunu sana anlatmak zor kendin yaşamalısın. Hangi yönden bakarsan bak kamera, işlemci, tasarım, performans, uygulama alanı xperia s i kesinlikle takdir edersin. S2 nin tek üstün yanı ekranı. Sony cihazların ekranını beğenmiyorum samsung kadar

11. kardes 2013ten sonra tel al alırsan nexuslardan şaşma (destek yoksa donanım fazla etkili olamaz) :D

12. Ben yaklaşık 1 ay kadar önce samsung galaxy s2 kullanıyordum.
    Dayımda ise sony xperia s vardı.
    işlemci olarak samsung her türlü ondan hızlı kağıt üzerinde xperia s gibi gözükebilir.Herhangi bir programı açıyorduk benimki her seferinde daha hızlı açıyordu.
    Xperia s samsunga göre aşırı bir ısınması var oyun oynarken yarım saat sonra alev alacak gibi oluyor.
    Ekran çözünürlüğü konusunda ortada büyük bir fark var xperia s açık ara önde ama samsung da süper amoled plus oldugu için bu fark fazla belli olmuyor ama hd videolar sony nin ekranında daha güzel gözüküyordu.
    Xperia s menü geçişlerinde çok kasıyordu s2 ye göre.
    Tasarım olarak xperia s kumanda gibi bir tipi var ama bazılarına görede çok güzel.
    Kamera olarak abartılacak fark yok ama xperia s iyi.
    Müzik kalitesi ve ses yüksekliği olarak yine galaxy s2 alır.

13. fiyatına göre ikiside kötü bence bu arada bende xperia neo v var arkadaşımda ise nexus i9250 onun açabildiği herşeyi benimkide açıyor üstelik benimki 700 onun ki 1400 tl ve Xperia daha rahat ve şık

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 21:43