Xperia Ray Bilgileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Ray Bilgileriniz
Arkadaşlar elimde 5800 var vede değiştirmek istiyorum.Memnunum ama neyse.Aslında android replika iphone alacaktım ancak çin malı felan diye vazgeçtim,üzerine 50 tl daha ekleyip şöyle harika bir telefon alayım dedim.Araştırdım felan ray çıktı karşıma.Dedimki benim telefonum bu.Neyseyardım edin aradığım özellikte maximum 500 TL olan XPERİA önerebilirseniz önerin yoksa ray alacağım :D

-Kaliteli kamera. [HD olmalı]

-Kaliteli oyun desteği. [Ray android.]

-Kaliteli oyun oynama. [Ekranı önemli değil.]

-Şarj süresi. [En az 1 gün gitmeli hep kullandığımda.]

-Fiyat/Performans ürünü olmalı. [Maksimum 500 Tl]

Birde birşey soracağım,Ice Cream Sandwich'e yükseltince telefon kasıyormuş,bilginiz varmı?Sizde kasıyormu menü geçişlerinde felan?SMS ışığı sorun değil sms kullanmıyorum zaten.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
O fiyatlara bulabileceğin en iyisi bence Ray, aradığın tüm özellikler var. Tek sorun ekran biraz küçük (yaklaşık 5800 kadar)

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
    Konu Sahibi
O fiyatlara bulabileceğin en iyisi bence Ray, aradığın tüm özellikler var. Tek sorun ekran biraz küçük (yaklaşık 5800 kadar)

Şoyle 450 ye felan bulsam alacağım.Tek derdim güncelleme sonrası kasma olup olmadığı.

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Şoyle 450 ye felan bulsam alacağım.Tek derdim güncelleme sonrası kasma olup olmadığı.

Bazı telefonlarda oluyor, bazılarında olmuyor. Biraz şans biraz da telefonun bakımını nasıl yaptığınla ilgili bir mesele. İyi bakarsan kasmaz. Ama öyle bir telefonu 450 ye sıfır ve garantili biraz zor bulursun bence

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
    Konu Sahibi
Bazı telefonlarda oluyor, bazılarında olmuyor. Biraz şans biraz da telefonun bakımını nasıl yaptığınla ilgili bir mesele. İyi bakarsan kasmaz. Ama öyle bir telefonu 450 ye sıfır ve garantili biraz zor bulursun bence

Ya en fazla yükleyeceğim 5 oyun.Fruit ninja,temple run,real football,gta 3.Bu arada vatandaki fiyatı 650'ydi galiba.Şimdi %30 indirimle 460 tl'ye iniyor.Bugün-yarın alsammı?

sekil_27

sekil_27

Üye
arkadaş al;alabilecegin en iyi telefon;iphone ile kıyaslarım ben sadece;TAKILMA,DONMA V.S KÖTU HİÇ BİR YANI YOK;KUÇUK EBATLI SUPER TEL İSTİYORSAN HEMEN AL,BENİM AÇTIM KONUYA BAK GORURSUN;HER AÇIDAN RAY ALINIR,SAYMIYCAM BİLE BURADA NE DENLERİNİ,

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
460tl ye bulduysan al hatta eve stok yap fazlasını telefonculara geri satarsın 500-550 ye :D

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
    Konu Sahibi
460tl ye bulduysan al hatta eve stok yap fazlasını telefonculara geri satarsın 500-550 ye :D
:D almazki bizimkiler tamire bile yollamıyor tek bildikleri şey kontör yüklemek ondanda 1tl fazla alıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt