Xperia P Alacağım düşünceleriniz ? Yardımcı olmanızı bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eroxxx

Üye
    Konu Sahibi
Xperia P Alacağım düşünceleriniz ? Yardımcı olmanızı bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta içersinde Sony Xperia P almayı düşünüyorum, aklımdaki soru işaretleri maddeler halinde şöyle:

-Batarya ömrü kısa, kısa ise benim günlük kullanımıma göre (İnternet, müzik, uygulama yaklaşık 1 saat toplamı) kaç saat gider aynı gün 2. şarjı yapmam gerekirmi ki böyle bir durumda asla olamaz.
-Batarya bozulduğunda yada kullanım süresi dahada azaldığında garanti kapsamı içersinde bulunur mu ? Değişim söz konusu olabilirmi?
-Android'in yeni güncellemelerini alacakmı ?
-Android'in yeni güncelleştirmesiyle bu batarya sorunu ortadan kalkabilir mi ?
-Bu telefonun ses kalitesi nasıl?
-Bu telefon bulundurduğu donanım ile oyunlarda nasıl ?

Yanıtlarınızı uzun uzun düşüneceğim arkadaşlar Telefonu 999 TL ye merkezdeki Arçelik Bayii'nden alacağım 10 Taksit vade farksız kartsız.

enterneoll

enterneoll

Üye
Bence o paraya s3mini al ;)

Toros542

Toros542

Üye
iyi guzel telefon da batarya ve hafıza konusunda biraz sıkıntı çekersin bence.bir de güncelleme sorunu var diye biliyorum.bence biraz daha araştırıp karar ver bence.sonuçta 999 tl gibi bir fiyattan almayı düşünüyorsun.

ciwano0114

Üye
kardeşim xperia y olmasa da başka bir model almıştım iyi güzel fakat şarj konusunda sıkıntı çekersin derim. .batarya konusu yüzde doksan beş donanım işidir yazılım ile az fark yaratılabilir derim. yani şarj konusu için güncellemeye bel bağlama. ben samsung beam kullanıyorum ve çok memnunum, batarya 2000 Mah olduğu için gayet iyi. . yeni güncelleme gelecek listelerin içinde ismi var artı projektor ú olan bir telefon olması bence alınması gereken bir telefon :-)750 tl aldım. kvk değil tabi

Fatih-Reis

Üye
Kardeşim kimsenin dediğine kulak asma bende snn gibi çok kararsızdım. Çok araştırdım sonunda xperia p yi aldım
Alalı 2 ay falan oldu . Ben bu kdr harika bi telefon görmedim herşeyiyle mükemmell bataryası diğer akıllı telefonlardan iyi
güncellemeleri sorunsuz Ses kalitesi internet hızı herşey süper kesin memnun kalırsın

OPC

OPC

Üye
Xperia P s3 miniden çok daha iyi insanları yanlış yönlendirmeyin

Kerim.

Kerim.

Üye
Gayet iyi cihaz fakat 999lira cok.

mardok

mardok

Üye
sakın kimseyi dinleme şu anda piyasadaki 1000tl'ye kadar alabileceğin en iyi telefon xperia p 1 hafta önce aldım şarj hariç herşeyinden memnunum gözün kapalı al derim

cyber518

cyber518

Üye
S3 miniden uzak dur derim, bence Xperia P çok sukse bir telefon ayrıca JB de alacak tadindan yenmez

cyber518

cyber518

Üye
Ama 999 çok onun için internette ben şuan 800 liraya buluyorum

Kerim.

Kerim.

Üye
1000lira vereceksen nexus al

kuralsiz9

Üye
hızlial da 850 tl ben aldım yarın ulaşır bana

adam john

adam john

Üye
ben p kullanıyorum yazılımsal olarak belki sorun görebilirsin ama herşeyin bir çözümü var ben öğlen 1-2 arası şarjımı dolduruyorum gece 12 yi buluyorum bu süreçte whatsapp kullanıyorum internet hep açık foto çekimi.oyun.uygulama daha bir çok şeyde yapıyorum tabi uzun süreli olmuyor ayrıca tasarımıda harika görenler o nasıl bir telefon öyle diyip ağızlarını açıyor..

hasanistan

hasanistan

Üye
ben p kullanıyorum yazılımsal olarak belki sorun görebilirsin ama herşeyin bir çözümü var ben öğlen 1-2 arası şarjımı dolduruyorum gece 12 yi buluyorum bu süreçte whatsapp kullanıyorum internet hep açık foto çekimi.oyun.uygulama daha bir çok şeyde yapıyorum tabi uzun süreli olmuyor ayrıca tasarımıda harika görenler o nasıl bir telefon öyle diyip ağızlarını açıyor..
adam doğru söylüyor bu yazıyı uygula :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt