Xperia Neo v Dokunmatik Ekran Sorunu??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x_files_x

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Neo v Dokunmatik Ekran Sorunu??
Selam arkadaslar ben bugune kadar Gingerbread 2.3.7 sürümü ile xperia neo v telefonumu kullanıyordum ve miui yüklüydü, bir kac gündür gözle gorulur sekilde dokunmatik ile ilgili sorunlar olmaya başladı, mesela ekran kilidini acmak istedigim zaman normalde bir defa yukardan asagı slide barı indirdigim zaman acılırken şimdilerde, 4-5 defa denemeyle asagı iniyor, soldan saga yapsam yine aynı sorun, bende format attım olmadı, sonra bugun jelly bean yükledim yine olmadı, sorun nedendir acaba, 4-5 deneme ile acılıyor ve düzeliyor, ekranı kapatırsam yine aynen devam ediyor, biri beni aradıgında da aynen bir kac defa asagı cekmek icin ugrasıyorum,orjinal rom yükledim yine olmadı, bakın bu videroyu youtubeden buldum aynı sorun bende de var, lutfen yardımcı olun,

x_files_x

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu arkadaslar yardım edecek birileri? fikir verecek,

Kerim.

Kerim.

Üye
servise ver diyecegim ama custom rom var.stock rom yukleyip ver.

x_files_x

Üye
    Konu Sahibi
Custom room 2.3.4 yükledim sonra Pc companion ile 4.0.4 e yükselttim acaba stock room olmusmudur ki oyle? yada custom olup olmadıgını nasıl anlıyoruz, stock room nasıl yapılıyor? ben biraz biliyorum

alien97

alien97

Üye
aynı sorun 4-5 güne kadar bende de var kilidimi pin şeklinde açılanı yaptım bir sorun olmuyor ama kaydırma yapınca 2-3 sürüklemede oluyor.

x_files_x

Üye
    Konu Sahibi
@Alien97 peki kardeş nasıl halledicez bu sorunu? donımsal galiba, bir sürü yol denedim olmadı, servise vercem mecburen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt