Tüm 2011 [RAY / ARC / ARC-S / NEO / NEO-V] ICS 4.0.4 Yüklü Xperia Serileri İçin yeni özellikler!!

Sponsorlu Bağlantılar

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Tüm 2011 [RAY / ARC / ARC-S / NEO / NEO-V] ICS 4.0.4 Yüklü Xperia Serileri İçin yeni özellikler!!
arkadaşlar sony yeni modelleri ile gelen bu özellik artık geliştiriciler tarafından[RAY / ARC / ARC-S / NEO /NEO-V] üçünde uyumlu hale getirildi!! :)
bu özellik ile aynı ekranda çoklu uygulama açabiliriz! :D
benim tel Xperia ray 4.0.4 stok rom ve buda ekran görüntüleri

bob_marley_232

bob_marley_232

Üye
Yaklaşık 3 aydır tüm custom romlarda mevcut zaten.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
benimki stok rom! :D

avcitalip

avcitalip

Üye
arc s'e 4.0 veya 4.1 kullanabileceğimiz stock özelliklerden vazgeçmeyen rom lazım tavsiye edebileceğiniz rom var mı ?

birde xperia cihazlarına nasıl rom yükleniyor odinle falan mı ? nasıl download moda alıyoruz ? samsung'da rom atmak hakkında her şeyi neredeyse biliyorum ama sony de hiçbirşey bilemiyorum bu arada son olarak recovery menüsüne nasıl giriliyor ? :)

- - - Eklendi - - -

Penji hoca gerçek adın neydi senin ? :)

alical33

alical33

Üye
2011 xperialar geçti artık ya ama takılma sorunları giderildiyse bravo

taylan08

Üye
en kötü play'e floating yazın orda olanlari inidirin

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
arc s'e 4.0 veya 4.1 kullanabileceğimiz stock özelliklerden vazgeçmeyen rom lazım tavsiye edebileceğiniz rom var mı ?

birde xperia cihazlarına nasıl rom yükleniyor odinle falan mı ? nasıl download moda alıyoruz ? samsung'da rom atmak hakkında her şeyi neredeyse biliyorum ama sony de hiçbirşey bilemiyorum bu arada son olarak recovery menüsüne nasıl giriliyor ? :)

- - - Eklendi - - -

Penji hoca gerçek adın neydi senin ? :)

xperia serisinde odin işe yaramaz! bunun ucun FlashTool var.
CWM recovery menüye girmek ucun güç düğmesine basarak açıyoruz ve sony yazısı geldiğine kadar ses açma tuşuna ardi ardına 2-3 kere basıyorus! :)
not: önce x parts uygulamasını yüklemeniz gerekiyor!!
rom olarak bakayim :)

bide rom yüklemeniz üçün BOOTLOADER klidi açmak gerekiyor! ama bazı özel romlar BOOTLOADER kilidi kapalı olsada yüklenebiliyor
gerçek adım Penji

avcitalip

avcitalip

Üye
xperia serisinde odin işe yaramaz! bunun ucun FlashTool var.
CWM recovery menüye girmek ucun güç düğmesine basarak açıyoruz ve sony yazısı geldiğine kadar ses açma tuşuna ardi ardına 2-3 kere basıyorus! :)
not: önce x parts uygulamasını yüklemeniz gerekiyor!!
rom olarak bakayim :)

bide rom yüklemeniz üçün BOOTLOADER klidi açmak gerekiyor! ama bazı özel romlar BOOTLOADER kilidi kapalı olsada yüklenebiliyor
gerçek adım Penji

Anladım, cyanogenmod üçün bootloader kapali olsa yükleniyor mu ? :)

Benim aklımda önce bir şekilde root atıp cwm recovery yukleyip cyanogenmod kurmak var :evet :

Penji'nin anlamı ne ? :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi

Anladım, cyanogenmod üçün bootloader kapali olsa yükleniyor mu ? :)

Benim aklımda önce bir şekilde root atıp cwm recovery yukleyip cyanogenmod kurmak var :evet :

Penji'nin anlamı ne ? :)

cyanogenmod üçün bootloader açık olmalıdır!
Penji isminin anlami beşinci erkek çocuk anlamı veriyor! yani erkek kardeşlerin beşincisi :D

avcitalip

avcitalip

Üye
cyanogenmod üçün bootloader açık olmalıdır!
Penji isminin anlami beşinci erkek çocuk anlamı veriyor! yani erkek kardeşlerin beşincisi :D

Peki 2.3.6 ya downgrade edebilmek üçün ne yapılmalı ? :)

Penji ismini ilk defa duydum o yüzden sordum :evet:

Üst Alt