Tavsiye Xperia M5 Havuzdan Sonra Dokunmatik Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Xperia M5 Havuzdan Sonra Dokunmatik Sorunu
M5 ile ilk havuz maceram hüsranla sonuçlandı :( Telefonla havuza girmiştim sanıyorum kapak açılmış cihaz su almış, daha önce yıkamıştım falan bir şey olmamıştı ama havuzda nasıl olduysa su aldı işte cihaz. Her neyse ilk 1-2 saat Sony logosunda takılı kaldı. Kuruttuktan sonra pirince yatırdım 2 gün boyunca şuan cihaz açılıyor sadece flaş yanmıyor bir de ekran ben dokunmadığım halde dokunmuşum gibi algılıyor. Şimdi sizce ne yapmalıyım servise gönderemem sıvı teması diyip komple anakart değişimi falan yapmaya kalkarlar zaten garanti dışı şuan cihaz, sadece ekranı değiştirtsem normal bir telefoncuya 350 TL istiyor sizce işe yarar mı ekran değişince düzelir mi bu sorun? Veya kendim full ekran sipariş edip kendi başıma mı ekranı takayım ki o zaman 250 TL'ye patlıyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum :) :tebessüm:

byAndroid

byAndroid

Üye
Tek yol servis

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BurakTura

BurakTura

Üye
Servis'e göndersende hiç birşey değişmeyecek kardeşim geçmiş olsun... Servis'ten Gelecek Cevabı Şimdiden Söyliyeyim Kullanıcı Hatası Sıvı Teması diyerek geri gönderecekler ve birde senden alındığı gibi göndermeyecekler her yerini açarak bakarak.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
0MG90

0MG90

Üye
Suya soktuktan sonra yarım saat telefonu ellemeden bekletmeniz lazım yoksa böyle olabiliyor

• Beğen
Tepkiler: triss
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Nasıl bir telefon olduğunu bilmiyorum ama ben olsam kendim takardım. s6 s7 edge de bu imkansız gibi bir şey ama diğer telefonlarda zor değil

byAndroid

byAndroid

Üye
Zaten m5 kronik sorunlarıyla dolu bir gün telefon. Bi kaç tane de kronik sorunlardan sayın gönderirken. Yeni cihaz yada paranı geri alırsın :D

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Servisle uğraşmak istemiyorum internetten baktım çok zor görünmüyor kendim yapacağım sanırım ama ekrana para vermek de istemiyorum acaba sadece ekranı söksem veya cihazı parçalara ayırıp pirince yatırsam düzelir mi acaba ? ne dersiniz?

byAndroid

byAndroid

Üye
Sıvı teması olduysa düzelmez zaten. Ben neler yaptımda casper via v8c açılmadı ışıkları yandığı halde. Sıvı teması sıkıntılı

• Beğen
Tepkiler: Preloader
mcnpl4

mcnpl4

Üye
ekranı değiştirmesi çok zor değil ama kendiniz bulaşmayın ekranlık bişey değildir belki. para boşa gitmesin. tamamen kurumadığı için böyle yapıyor da olabilir. bu yüzden güvendiğiniz bir telefoncuya götürün

• Beğen
Tepkiler: Preloader
Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
ekranı değiştirmesi çok zor değil ama kendiniz bulaşmayın ekranlık bişey değildir belki. para boşa gitmesin. tamamen kurumadığı için böyle yapıyor da olabilir. bu yüzden güvendiğiniz bir telefoncuya götürün

Ya cihaz çalışıyor zaten ekranda normal görüntü falan var tüm uygulamalara giriyor (kafasına göre nereye tıklarsa giriyor tabi :D ) o yüzden sıkıntı sadece ekrandadır diye düşünüyorum ama risk de alamıyorum işte çok kararsız kaldım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt