Xperia L yerine sizce

• 4 Ağustos 2014
  • 370 Okunma
  • 13 Cevap

1. Beyler çok kafam karışık Xperia L var bende Moto G almak istiyorum sizce almalımıyım ? bana getiri olarak Yazılım güncelliği (gerçi XL de custom romlarla hallediliyor şimdi offical cm de var ama kaşınıyorum galiba :) ) ve 4 çekirdekli işlemci daha hızlı gpu getirecek sizce almalımıyım çok kararsız kaldım bi el atın şu duruma

Yazan: taylan08
  2. Performansi yeterliyse degmez bence xperia daha kaliteli duruyor

Mobil cihaz ile gönderdi
    taylan08 bunu beğendi.
  3. Bence de kardeşim xperia dan vazgeçme. Alabilirsen moto g yerine xperia z al ;)

taylan08 bunu beğendi.
  4. Xperia L hiç güncelleme almayacak fakat Google desteğiyle Moto G rahat. Moto G al.

Mobil cihaz ile gönderdi
    taylan08 bunu beğendi.
  5. Offical cm 11 den sonra gerisi gelir bence daha güncelleme sıkıntı değil :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Senin maddi durumunu bilmediğimden yorum yapmam pek de sağlıklı değil.
    L'yi satıp, moto g'yi ikinci el falan mı alacaksın? Ama çok para farkı olacaksa çok da önemli değil. İleride daha iyisini alırsın boş ver. :D
    ---
    Moto G'nin güncelleme desteğinin sana bir getirisi olmayacak. Yine rom kuracaksın. =P

taylan08 ve mvrucu123 bunu beğendi.
  7. Ha sen Xperia L kullanıyor musun? Ben karşılaştırma sandım. Gerek yok, alma.

Mobil cihaz ile gönderdi
    taylan08 bunu beğendi.
  8. Kullandığın cihaz gayet iyi, rom'da sıkıntıda yaşamazsın kullanmaya devam et bence

taylan08 bunu beğendi.
  9. ne bileyim biraz fantezi arıyorum galiba :) ama 999 TL ye nexus 4 görünce biraz daha düşüneyim dedim ben telefonu sıfır almak isterim onun için bunu satıp alırım yada direk almaya çalışırım t2 acaba 1000 e düşer mi aklımı karıştıran soru bu eğer düşerse onu alırım şuanlık tek sıkıntı bu arkadaşlar

10. 999 nexus 4 ucuz değil. 5 mi demek istedin acaba?

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Yok 4 dedim aralarında 250 300 lira fark var :( eğer 1300 falan param olursa nexus 5 yerine z1 c alırım

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. 4 pahalıymış 1000 liraya :(

Mobil cihaz ile gönderdi
    taylan08 ve mvrucu123 bunu beğendi.
  13. 1000 liraya ikinci el N5 bulursun
    Z1c de iyi cihaz istersen onu al

taylan08 bunu beğendi.
  14. Benim 0 olsun istiyorum sıkıntı bu ikinci el istemiyorum şuan kafamda olan bunlar varsa düşünceleriniz söyleyin beraber çözelim bu işi ne demişler akıl akıldan üstündür-bir elin nesi var iki elin sesi var - birlikten kuvvet doğar :-D

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 13:51