Xperia L yerine sizce

Sponsorlu Bağlantılar

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
Xperia L yerine sizce
Beyler çok kafam karışık Xperia L var bende Moto G almak istiyorum sizce almalımıyım ? bana getiri olarak Yazılım güncelliği (gerçi XL de custom romlarla hallediliyor şimdi offical cm de var ama kaşınıyorum galiba :) ) ve 4 çekirdekli işlemci daha hızlı gpu getirecek sizce almalımıyım çok kararsız kaldım bi el atın şu duruma

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Performansi yeterliyse degmez bence xperia daha kaliteli duruyor

• Beğen
Tepkiler: taylan08
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bence de kardeşim xperia dan vazgeçme. Alabilirsen moto g yerine xperia z al ;)

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Xperia L hiç güncelleme almayacak fakat Google desteğiyle Moto G rahat. Moto G al.

• Beğen

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
Senin maddi durumunu bilmediğimden yorum yapmam pek de sağlıklı değil.
L'yi satıp, moto g'yi ikinci el falan mı alacaksın? Ama çok para farkı olacaksa çok da önemli değil. İleride daha iyisini alırsın boş ver. :DMoto G'nin güncelleme desteğinin sana bir getirisi olmayacak. Yine rom kuracaksın. =P

• Beğen
Tepkiler: taylan08 ve muhammettvurucu
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ha sen Xperia L kullanıyor musun? Ben karşılaştırma sandım. Gerek yok, alma.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Kullandığın cihaz gayet iyi, rom'da sıkıntıda yaşamazsın kullanmaya devam et bence

• Beğen

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
ne bileyim biraz fantezi arıyorum galiba :) ama 999 TL ye nexus 4 görünce biraz daha düşüneyim dedim ben telefonu sıfır almak isterim onun için bunu satıp alırım yada direk almaya çalışırım t2 acaba 1000 e düşer mi aklımı karıştıran soru bu eğer düşerse onu alırım şuanlık tek sıkıntı bu arkadaşlar

Invoke

Invoke

Üye
999 nexus 4 ucuz değil. 5 mi demek istedin acaba?

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
Yok 4 dedim aralarında 250 300 lira fark var :( eğer 1300 falan param olursa nexus 5 yerine z1 c alırım

Invoke

Invoke

Üye
4 pahalıymış 1000 liraya :(

• Beğen
Tepkiler: taylan08 ve muhammettvurucu
0MG90

0MG90

Üye
1000 liraya ikinci el N5 bulursun
Z1c de iyi cihaz istersen onu al

• Beğen

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
Benim 0 olsun istiyorum sıkıntı bu ikinci el istemiyorum şuan kafamda olan bunlar varsa düşünceleriniz söyleyin beraber çözelim bu işi ne demişler akıl akıldan üstündür-bir elin nesi var iki elin sesi var - birlikten kuvvet doğar :-D

Üst Alt