Xp sp3 full

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorunun bir çok nedenleri olabilir Aşağıdaki maddeleri deneyebilirsiniz.

Ramlari çıkarıp tekrar takın.
Tek ramli olarak çalıştırın .
Format dvd bozuk olabilir. Usb den deneyin.
Tek remi diyer slota takıp tekrar deneyin
Bios pilini çıkarıp tekrar takıp pc yi yeniden başlattıktan sonra f8 veya f 9 basın .
Ekran kartını çıkarıp anakarttan görüntü alıp işleme devam edin.
Hdd kabloları tam oturmamışsa ekran takılı kalır işlem devam etmez. (Benim başıma geldi)
Teşekkür ederim arkadaşım sağol dediklerinin hepsini yaptım termal macununa kadar bios pili değişti ramın biri iptal şuan pc amerikan siyah ekranında acılıyor f1 basınca windows kur diyor ilerisi yok çıkmak için f3 diyor devam için entır tekrar başa dönüyor büyük ihtimalle dvd okuyucu bozuk

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

bilisimler

bilisimler

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım sağol dediklerinin hepsini yaptım termal macununa kadar bios pili değişti ramın biri iptal şuan pc amerikan siyah ekranında acılıyor f1 basınca windows kur diyor ilerisi yok çıkmak için f3 diyor devam için entır tekrar başa dönüyor büyük ihtimalle dvd okuyucu bozuk
Aynen DVD sıkıntılı olabilir

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42
PALA.

PALA.

Üye
iso dosyasını otg usb dönüştürücü ile flash belege yazma olurmu
Şimdi aklıma geldi, bir üyemiz bunun konusunu açmıştı. Drivedroid ile yapılıyor ama denemedim.

Hatta bir üyede symbian telefon üzerinden anlatmıştı, ama iso dosyalarının boyutu büyük olur ve bu yöntemlerde kesin sonuç verir mi bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi aklıma geldi, bir üyemiz bunun konusunu açmıştı. Drivedroid ile yapılıyor ama denemedim.

Hatta bir üyede symbian telefon üzerinden anlatmıştı, ama iso dosyalarının boyutu büyük olur ve bu yöntemlerde kesin sonuç verir mi bilmiyorum.
Teşekkür ederim arkadaşım sağol pc den anlamadığım için bilenler için basit olanlar benim gibilere zor geliyor telefondan otg ile flaş bellege iso yazdırıp format atılıyorda bunu yapacak kim elimdeki dvd ile bisey yapamadım vaz geçtim sinir etti

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt