Xp sp3 full

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Xp sp3 full
Arkadaşlar xp pc uzun zamandır mavi ekran nedeniyle açılmıyor kullanmıyorumda telefona root rom yüklemek için lazım oluyor onun için pc ye format atmak istiyorum bana burdan indirip telefondan flaş bellek ile format atacağım katılımsız sorunsuz sp3 yazılımı verirmisiniz pc olmadığı için telefondan flaş bellege atıp pc ye format atılacak şekilde yani rardan filan çıkarma imkanım yok pc olmadığı için

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşlar xp pc uzun zamandır mavi ekran nedeniyle açılmıyor kullanmıyorumda telefona root rom yüklemek için lazım oluyor onun için pc ye format atmak istiyorum bana burdan indirip telefondan flaş bellek ile format atacağım katılımsız sorunsuz sp3 yazılımı verirmisiniz pc olmadığı için telefondan flaş bellege atıp pc ye format atılacak şekilde yani rardan filan çıkarma imkanım yok pc olmadığı için
Flash belleğe bir program kullanarak xp dosyayısını yüklemen gerekli.

Ben dosyayı versem sana ön yükleme modunda açılmayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve ibrahim 42
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Flash belleğe bir program kullanarak xp dosyayısını yüklemen gerekli.

Ben dosyayı versem sana ön yükleme modunda açılmayacaktır.
Teşekkür ederim usta sağol pc den pek anlamıyorum çocuklar format atıyordu ben hiç format atmadım telefona root rom çok yükledim onun için lazım oluyor pc mavi ekranda kalıyor formatsiz açma imkanı varmı ne yapabilirim

• Beğen
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
XP kaldımı ki dostum tarayıcıları bile sertifika hatası vb. verirken güncel olmayan bi sistem kullanmak pek faydalı olmaz, üstelik Win 7 bile fişini çekmişken. Yükle Win 10, telefon için yapmak istediklerini daha kolay yapabilirsin ...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, ibrahim 42 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
pc mavi ekranda kalıyor formatsiz açma imkanı varmı ne yapabilirim
Hatanın ekran görüntüsü - kodu varsa çözülüp çözülemeyeceğini araştırabilirdik.

Eğer format DVDsi bulabilirseniz, bununla açılışı onarabilirsiniz. Anlıyorum elinize DVD yok, İSO dosyası olsa bile onu bootable yapmak için yine çalışan bir bilgisayar lazım olacak. Elinde DVD bulunan birisinden yardım alın. Ayrıca yukarıdaki yoruma katılıyorum, şimdi diyelim XP format attınız, bu seferde sürücü arayacaksınız internete bağlanmak için, bu sorunları yaşamamak için W8.1 ve üzeri bir işletim sistemi yükleyin.

Son düzenleme:
  • Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi

Eğer format DVDsi bulabilirseniz, bununla açılışı onarabilirsiniz. Anlıyorum elinize DVD yok, İSO dosyası olsa bile onu bootable yapmak için yine çalışan bir bilgisayar lazım olacak. Elinde DVD bulunan birisinden yardım alın. Ayrıca yukarıdaki yoruma katılıyorum, şimdi diyelim XP format attınız, bu seferde sürücü arayacaksınız internete bağlanmak için, bu sorunları yaşamamak için W8.1 ve üzeri bir işletim sistemi yükleyin.
ilgin için teşekkür ederim usta bilgisayarı çalıştırdım vindiws kur ekranı geldi çıkış yaptım yeniden başlattım bu seferde ekran açılmıyor video inpunut hatası verdi ne yaptımsa olmadı ekrana görüntü gelmiyor sorun bir iken iki oldu
Mesaj birleştirildi:

XP kaldımı ki dostum tarayıcıları bile sertifika hatası vb. verirken güncel olmayan bi sistem kullanmak pek faydalı olmaz, üstelik Win 7 bile fişini çekmişken. Yükle Win 10, telefon için yapm
Pc kullanmıyorum dediğim gibi telefon için lazım oldu root atacaktım açılmıyor pc
ak istediklerini daha kolay yapabilirsin

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
vindiws kur ekranı geldi
İşte o ekranın alt kısmında onarma seçeneği olacaktır, o yolu bir deneyin. Ram ve ekran kartını söküp bağlantılarını kontrol edip tekrar takın, eski cihazlarda herşey olur, misal bios pili bitse ayarlar bozulur, sorun çıkabilir. Allah kolaylık versin.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve ibrahim 42
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
ilgin için teşekkür ederim usta bilgisayarı çalıştırdım vindiws kur ekranı geldi çıkış yaptım yeniden başlattım bu seferde ekran açılmıyor video inpunut hatası verdi ne yaptımsa olmadı ekrana görüntü gelmiyor sorun bir iken iki oldu
Mesaj birleştirildi:

Pc kullanmıyorum dediğim gibi telefon için lazım oldu root atacaktım açılmıyor pc

İşte o ekranın alt kısmında onarma seçeneği olacaktır, o yolu bir deneyin. Ram ve ekran kartını söküp bağlantılarını kontrol edip tekrar takın, eski cihazlarda herşey olur, misal bios pili bitse ayarlar bozulur, sorun çıkabilir. Allah kolaylık versin.
Teşekkür ederim usta sağol

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
cyborg78

cyborg78

Üye
bende xp sp3 kullanıyordum , win 7'ye geçtim bunda'da bazı aksaklıklar var ama güzel beğendim, win 10'a yükselteyim diyorum bazen sonra vazgeçiyom resimler videolar ıvır zıvırı bida yüklemek hamal işi:lamer:
gerçi xp'den win 7'ye geçerken xp'deki bağzı klasörleri taşıyorda, uğraşmak istemiyorum win 7'e devam gitiği yere kadar :bigstar:

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
bende xp sp3 kullanıyordum , win 7'ye geçtim bunda'da bazı aksaklıklar var ama güzel beğendim, win 10'a yükselteyim diyorum bazen sonra vazgeçiyom resimler videolar ıvır zıvırı bida yüklemek hamal işi:lamer:
gerçi xp'den win 7'ye geçerken xp'deki bağzı klasörleri taşıyorda, uğraşmak istemiyorum win 7'e devam gitiği yere kadar :bigstar:
Windows 7 8 10 önemli değil toprağım pc yatıyor yıllardır telefona yazılım yüklemek için lazım oluyor sadece çalışması yeterdi de açılmıyor maalesef

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve cyborg78
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi

iso dosyasını otg usb dönüştürücü ile flash belege yazma olurmu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gözlerim Yaşli :mahcup:

Fatih BaKeR

Üye
...

Son düzenleme:
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu ya laptopunu alabileceğin ya da masaüstünü kullanabileceğin bir yiğit? Olsa burada çare aramazdın ama sormadan edemedim. Iso dosyaları sadece pc'deki özel programlar veya komutlarla yazılıyor maalesef.
Yok arkadaşım anca ilçeye gidersem ordan format dvd si alıp format atacağım hekes farklı konuşuyor

bilisimler

bilisimler

Üye
Bilgisayarda aynı anda 5 tane işletim sistemi kullanıyorum. Yakın olsaydınız yardım ederdim.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarda aynı anda 5 tane işletim sistemi kullanıyorum. Yakın olsaydınız yardım ederdim.
Teşekkür ederim usta sağol pc den anlamadığım için bisey yapamıyorum video input hatası verdi ekran yoktu ram dan filan olurmuş ramin biri bozuk çıktı amerikan yazan ekranda kaldı ilçeden termal macun format dvd si aldım fanın macununu yaptım amerikan yazan ekranda kaldı format atmaya çalışıyorum bios ekranına cd rom gibi seçenek yok diğerinden birini seçiyorum ne hikmetse ileri gidemiyorum f3 çık enter ile devam diyor sonu yok ya dvd bozuk yada ben yapamıyorum

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

Fatih BaKeR

Üye
Teşekkür ederim usta sağol pc den anlamadığım için bisey yapamıyorum video input hatası verdi ekran yoktu ram dan filan olurmuş ramin biri bozuk çıktı amerikan yazan ekranda kaldı ilçeden termal macun format dvd si aldım fanın macununu yaptım amerikan yazan ekranda kaldı format atmaya çalışıyorum bios ekranına cd rom gibi seçenek yok diğerinden birini seçiyorum ne hikmetse ileri gidemiyorum f3 çık enter ile devam diyor sonu yok ya dvd bozuk yada ben yapamıyorum

Son düzenleme:
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Root atmak istediğin cihaz nedir? Parçalardan biri arızalıysa format cd'si filan kurtarmayabilir.
J7 pro parçalardan arızalı olan varmı yokmu bilmiyorum format işinden anlayan biri olsa neise orataya çıkardı telefona root için bozuk yatan pc yi çalıştıracağım diye kaç gündür uğraşıyorum termal macun fan ayakları format dvd sine boş yere para verdim sonuç sıfır dvd parasına root yaparlardı herhalde adam sağolsun 40 tl aldı format dvd sine içinde bisey varmı yokmu ALLAH bilir

bilisimler

bilisimler

Üye
Bu sorunun bir çok nedenleri olabilir Aşağıdaki maddeleri deneyebilirsiniz.

Ramlari çıkarıp tekrar takın.
Tek ramli olarak çalıştırın .
Format dvd bozuk olabilir. Usb den deneyin.
Tek remi diyer slota takıp tekrar deneyin
Bios pilini çıkarıp tekrar takıp pc yi yeniden başlattıktan sonra f8 veya f 9 basın .
Ekran kartını çıkarıp anakarttan görüntü alıp işleme devam edin.
Hdd kabloları tam oturmamışsa ekran takılı kalır işlem devam etmez. (Benim başıma geldi)

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42

Üst Alt