xp de SAFE MODE kapatma "OFF" YAPMA:(

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
xp de SAFE MODE kapatma "OFF" YAPMA:(
arkadaslar benim şöyle bir sorunum var.Vista transformation pack pc me :bilmem: kurmak istiyorum fakat tam kurulum baslayacakken benden safe modunu kapatmamı istiyor.bunu nasıl yapabilirim en ince ayrıntısına kadar anlatabilirmisiniz:(

Ozan

Ozan

Admin
Tam olarak ne dediğini yazarsan yada ekran görüntüsü alırsan yorum yapabilirim şahsen çünkü normal açılan bir bilgisayarın safe mod la alakası olmaz baska birşeyi kastetmiş olabilir.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
[/URL][/IMG]

--------------- Ekleme ---------------

üzerine tıklarsanız resim büyür

sanırım bana anlatmak istediği bu dönüşüm işlemine engel teşkil ettiğini söyluyor safe yani güvenli mod aktif oldugunu ve bunu kapatmamı istiyor.sanırım buda pc admistoral hesabında baska kullanıcı hesabının olmasından kaynaklanıyor windows da safe modu disaple etmem yani kapatmam gerek bunun yolları bıkac sitede anlatmışlar ama dogrusu hiç bişi anlamadım yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler:lol

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
Arkadaşım anladığım kadarıyla bilgisayarında güvenlik duarı filan yüklü eğer varsa bu programmları duraklar (windows güvenlik duvarı,.... vb) ondan sonra yeniden dene ok :)olmazsa yaz haber ver :)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
yaa güvenlik duvarı aslında yak fakat freeware güvenlik duvarı programlarından birini indirip kurmustum programı kaldırdıgım halde windows hala o programın çalıştığını ve güvenlik duvarının aktif oldugunu söylüyor.eger sayet sorun buysa yandım ki ne yandım çünkü olmayan bi program çalışıyor gosterıyor kapatamıyorumda.yukledim programda comoda freemware.eğer bilgisayarında bu yüklü olan arkadasım varsa kaldırsın guvenlik duvarına bı baksın windows hala bunun açık oldugunu soyler buna bir çare yokmu?

mservank

mservank

Üye
anladığım kadarıyla şöyle yazıyor bazı güvenlik uygulamaları sistem dosyası dönüşümü işlemini bozabileceği bildirildi
dönüşüm iptal edildi çalışan bütün uygulamaları kapatın ya da safe moda girin ve tekrar deneyin

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
pc açılışında f8 e bas sonra güvenli modu seç programı öyle kur sonra pc yi kapat normal bi şekilde aç umarım olur :)

mservank

mservank

Üye
evet safe güvenli demekmiş güvenli modda dene

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
denemiştim orda daha once şimdi denedim yine aynı hata kafayı yiyecm valla :) yine fiyasko.şimdi o güvenlik duvarını kapatmanın yolunu buldum ve kapattım.şu an pcde güvenlik duvarı yok.sistem geri noktası agustos 11 de olusturuldu.tek derdim transformation pack türkçesini bulmuşken denemek.benım pc de vista aero temasıda yüklü.kaldırdım yine olmadı.

pc açılışında f8 e bas sonra güvenli modu seç programı öyle kur sonra pc yi kapat normal bi şekilde aç umarım olur :)

ne yapmalıyım bilemiyorum bilinen tüm yolları denedim ama yinede olmadı.acaba farklı bir yol varmı?

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
umarım bana yardımcı olabilecek birileri vardır.VTP kurmak istiyorum ama sorun malum.piyasadaki tüm yontemleri denedim ama sonuc sıfır ne yapmalıyım ?

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
pc nde administrator hesabını mı kullanıyorsun yoksa kullanıcı hesabımı administator ise yeni bir oturum aç ve dene kullanıcı hesabıysa adminisrator hesabına dene :)

nafter

Üye
kadeş F5 e basılı tutup güvenli modda aç pc yi

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
güvenli mod da denendi olumsuz -1
güvenli moda girerken saten admistoral hesabını soruyor ona yıne girdim sonuc yıne olumsuz oldu :(

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar.sorunun ne oldugunu bilen bi arkadaş varmı?

mehoo123456

Üye
arkadaşlar ben güvenlik mod ile pc ye girişi engellemek istiyorum ama uğraştım bulamadım acill yardımm

06bugra

Üye
güvenli modumu nasıl kapatacam arkadaşlar sorabilirmiyim???:nono::bira2::catcat::disko::gunes::rock:ne olursunuz bir cevap

ben güvenli modu nasıl kapatacam :off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off:

Üst Alt