windows xp mode kurmak zararlı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
windows xp mode kurmak zararlı mı?
şimdi elimde bir set var benim liseye başladığımda satın almıştım ingilizce multimedya eğitim seti koçak pazarlama tarafından imal ediliyordu.bundan tam 4 5 sene evvel almıştım ilk yıllar iyi güzel çalışıyordu kuruluyordu program lakin pc xp idi şuan win7 olduğundan ve seti yeniden kurup çalışmak istediğimden kurmaya kalkınca sorun gidermede elde ettiği sonuç uyumsuz program bu sabah itibari ile araştırmalarım sonucunda eski programlar windows un xpye verdiği destek sonucu kullanılamaz hale gelmiş.ancak bir çözüm yolu var oda windows xp mode u kurmak.işte zurnanın beni zırtlarttığı kısım burası :D windows.microsoft.com sitesinde de rast geldiğim kısım şurası size linkinide atayım.dediği şey şu windows un xp ye destek vermemesi sonucu pc formatı xp olan kullanıcıların internet üzerinden virüs bulaşması çok kolay bunu engellemek için internetinizi kesin diyor.hem xp kullanıcıları hemde win7ye sahip xp mode kullanıcılarına bi uyarı yapıyor linkte en başta bakınız. ( ) güvenemedim şimdi yüklesem bi dert yüklemesem ingilizce çalışmam lazım.

Üst Alt