XLE: Sensation Edition [Xperience Final] Mod Yayında!! RM-356|5800

Sponsorlu Bağlantılar

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
hayır.verdiğim linktekileri kullan.

manyak insan

Üye
Nokia 5800 V6 için aynısından yapar mısınız?

omer_01_01

omer_01_01

Üye
Arkadaşlar cfw süper olmuş yapanların eline sağlık fakat bu ekrandaki kilit işi ne işe yarıyor_?bir de sağ taraftan açılan widget sayfasının içine kendi istediğimiz widgetleri biz seçemiyor muyuz_?mesela oraya lock vs gibi program kısayolu_?

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cfw süper olmuş yapanların eline sağlık fakat bu ekrandaki kilit işi ne işe yarıyor_?bir de sağ taraftan açılan widget sayfasının içine kendi istediğimiz widgetleri biz seçemiyor muyuz_?mesela oraya lock vs gibi program kısayolu_?

kilit tuşu widgetlerin hareket etmesini engelliyor.
Widgetlar öyle ayarlanmıyor malesef.

omer_01_01

omer_01_01

Üye
Eyvallah hocam gece uğraştım çözdüm onları ama resimlere bakarken ses tuşu ile yakınlaştırma yaptığımda yukarıda ses açma/kapatma simgesi çıkıyor yani yakınlaştırma yapmıyor neden_?

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
dostum şu anda Xperience v60 Kurulu O yüzden sana herhangi bi çözüm öneremem.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Eyvallah hocam gece uğraştım çözdüm onları ama resimlere bakarken ses tuşu ile yakınlaştırma yaptığımda yukarıda ses açma/kapatma simgesi çıkıyor yani yakınlaştırma yapmıyor neden_?

Büyük ihtimal samsung ev ekranı kullanıyosun.Flaş ev ekranı kullandığın için bu herşeyi etkiliyor

soner98

Üye
Bunu Telefona atınca telefonum atılmadı telefonum nokia 5800 xm v60.0.003

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
v60'tan v52'ye düşüremezsin.

*-king-*

*-king-*

Üye
c5-03 tuş kilidini nasıl değiştircez

TheOldBros

TheOldBros

Üye
öncelikle teşekkürler furkan kardeş ben senin xperience resurrection vol1 fw ni kullanıyorum ondan çok memnunum başka fw yuklemek istemiyorum o yuzden sorum şu semboller varya dövmeli mövmeli heh iste onu fw değistirmeden yüklemek mümkünmü ?

hasan0692

Üye
kardeş linklere bi bakarmısın ölmüş galiba

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle teşekkürler furkan kardeş ben senin xperience resurrection vol1 fw ni kullanıyorum ondan çok memnunum başka fw yuklemek istemiyorum o yuzden sorum şu semboller varya dövmeli mövmeli heh iste onu fw değistirmeden yüklemek mümkünmü ?

onu attığım zaman yeni browser sorun çıkarıyor.yoksa resurrection'da kullanmıştım ayıp ettin :D

TheOldBros

TheOldBros

Üye
41mya

41mya

Üye
link kırık

cj-rap

Üye
ewt linki yenileyelim lütfen!

----------Eklendi @ 13:43:45 ---------- Yazıldı @ 13:25:17 ----------

ulan bütün cfw lerin dosyalarını uploadlardan silmeye başlamışlar.

usuklu

Üye
onda yazmışsın etmişsin emeğine sağlık bi de şu linkleri yenileyebilirmisin

Üst Alt