XLE: Sensation Edition [Xperience Final] Mod Yayında!! RM-356|5800

Sponsorlu Bağlantılar

mujdataydin

Üye
Teşekkürler.

99995555

Üye
Merhaba. Bende rompatcher'da patchler gözükmemekte. Yardım edebilir misiniz? 50sn kadarda bekledim. Hafıza kartı takılı.

mat42

Üye
bu versiyon 60 a uyarmı

nefsele

nefsele

Üye
5800 v60 ? yüklenirmi ??

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi

mat42

Üye
Hafıza kartına ve telefona format atınız v60 c6 cfw core ile udayı alıp xperience rofs2 isminin uzantısını v05 olarak değiştirirseniz v60'a kurabilirsiniz.
bu işte yeniyim ayrıntılı anlatabilir misniz yada link verebilir misiniz ,geri dönüşü var mı?

berkeren23

Üye
güle güle kullan :) 1.5 hafta sonra xperience final versiyonu geliyor.sadece 5800 için gelmiyor,şimdi 5530,5230,x6 için de xperiece var :D
Simdiki sürümden bi eskisini kullanıyorum yenilemeyi düşünüyordum ama 1.5hafta daha bekleriz artık:) ama virtual keyboard olmasın boşa yer kaplıyor onu kurulabilir olarak versen daha iyi olur.

-CoNqUeRoR-

Üye
v60 c6 cfw core ile udayı alıp xperience rofs2 isminin uzantısını v05 olarak değiştirirseniz v60'a kurabilirsiniz.[/QUOTE]

Denedim, dediklerini yaptım ama olmadı. Telefon açılmıyor. Ekran geliyor gidiyor. bende http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...5800-v60-5230-v50-5530-v32-x6-v32-556838.html Bu yüklüydü. bunun v60 c6 cfw core ile uda sını aldım. senin rofs2 le aynı klasörde ve rofs2'nin uzantısını da değişerek yaptım ama olmadı. tekrar verdiğim linkteki cfw ye döndüm :S hata bende mi ?? yardımcı olur musn...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
C6 CFW sindeki Core yi değil, orjinal V60 FW sindeki Core'yi kullanacaksın telefon açılır ;)

-CoNqUeRoR-

Üye
C6 CFW sindeki Core yi değil, orjinal V60 FW sindeki Core'yi kullanacaksın telefon açılır ;)

Rambo bunu senden taktiği almadan önce yazmıştım. Burdan senin konuya aktarım yaptım zaten ;) Araştırırken arkadaşın yazısını buldum. Sonra sen zaten ayrıntılı bir şekilde açıkladın sağolasın. Hallettim problemimi o konuda ki cevabın sayesinde ;)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
İyi, taktik değil aslında yöntem :) Problemin düzeldiğine sevindim.

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
rambo destek icin tesekkurler sinavlardan dolayi pek online degilim :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Sorun değil. Benimde sınavlarım var ancak evime internet getirdiğim için online olabiliyorum :)

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Rambo bunu senden taktiği almadan önce yazmıştım. Burdan senin konuya aktarım yaptım zaten ;) Araştırırken arkadaşın yazısını buldum. Sonra sen zaten ayrıntılı bir şekilde açıkladın sağolasın. Hallettim problemimi o konuda ki cevabın sayesinde ;)

Hallettin mi?Peki şimdi dayanışma zincirini yapalım sen de bana yardım et.Ben de rambonun dediğini denedim becremedim sana sorularım olucak
  • Öncellikle v52.0.007 c6 fwsine mi v52.0.101 c6 fwsine mi döndün?Ben v52.0.101 e dönemedim acaba sürümden mi diye araştırıyorum
    Kullanacağımız dosyalar,
    burdakihttp://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...5800-v60-5230-v50-5530-v32-x6-v32-556838.html core ve uda ve adını RM-356_60.0.003_prd.rofs2.V05 yaptığımız v52 rofsu mu?(v52 rofsu demişken 007 mi 101 mi?)
    Nasıl flashlıycaz? 2. maddede linki verdiğim temiz port gibi mi(Use iniyi kullanarak) yoksa klasik c6 flaşlaması(mcu ppm yi tek tek seçerek) mı?

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
ardından rofs2 uzantısını v05 olarak değiştiriyorsun ve flashlıyorsun.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
ardından rofs2 uzantısını v05 olarak değiştiriyorsun ve flashlıyorsun.
Dostum ben bunu biliyorum ama beceremedim.Bu yüzden kafama takılanları 3 soru haline getirdim.Bunları cevaplayıp ayrıntılı bilgi verirsen halledebilirim sanırım

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
use ini seçerek de flashlayabilirsin.burda cihaz kandırması gibi bişey olduğu için sürüm düşürme olmuyor :) olmadı nfe ile bu rofs2'yi v60 c6 rofs2'si içine atıp flashla :)

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Ordaki coreyi kullanıcam udalar fspxler de rambonun temiz c641 fwsindekiler mi olucak?Birde hangi yazılıma düşürebilirim

Üst Alt