Xiaomi Silinen Dosyalar Depoda Yer Kaplamaya Devam Ediyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Xiaomi Silinen Dosyalar Depoda Yer Kaplamaya Devam Ediyor?
Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Sildiğim müzik, APK vs. Dosyalar görünürde yok oluyor fakat depolamada yerleri azalmıyor ve kendi dosya yöneticisinin eklentisi temizlik uygulamasında da ayrıntılı olarak baktım, denemek için APK indiriyorum apklar kısmında boyut artıyor, sildiğimde azalmıyor olduğu gibi kalıyor. Wipe data ile temizleniyor sadece. Çözümü var mıdır?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende de dosyalar silinmiyordu formatlayinca düzeldi. Sende dosyaları yedekle format at.

guvwe

guvwe

Üye
yazılımsal bir hata format ata bilirsin

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Format attım sildim zaten de şimdiden sonrası için diyorum. Ara ara durmadan format mı atacağız?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Xiaomi nin yazılımında oluyor böyle sorunlar. Benim telde de wi fi yi bazen açmıyor. Geçende kulaklik olmadığı halde kulaklık takiliymis gibi hoparlörü kapatmıştı.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Xiaomi nin yazılımında oluyor böyle sorunlar. Benim telde de wi fi yi bazen açmıyor. Geçende kulaklik olmadığı halde kulaklık takiliymis gibi hoparlörü kapatmıştı.
Ara ara kulaklıkta sesi ters veriyor sağı sola önü arkaya gibi kapatıp açınca düzeliyor. İlerde güncellemeyle vs. çözerler inşallah

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Güncelleme konusunda umutlu olma. Benim tele destek vermeyi kestiler. Bütün android telefon üreticileri güncellemeyi bir süre sonra kesiyorlar. O yüzden fazla umutlanma.

gonyalı

gonyalı

Üye
Format attım sildim zaten de şimdiden sonrası için diyorum. Ara ara durmadan format mı atacağız?
Yerli telefon Vestel al hiçbir problemle uğraşma Vestel Venus Z 20 iyi ve ucuz daha üst model istersen Z 30 ve Z 40 da var.
Vestel'in zil sesleri bile gelenekçi özgün ve ülkemize has kullananlar bilir. :ehe
Yine de tabi sen bilirsin telefonu değiştirmek istersen Vestel'e bir denemeni tavsiye ederim. :oke:

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Alalı daha 1 ay olmadı hocam teşekkürler öneri için.

king662002

king662002

Üye
Belli zaman daha galiba 1 hafta kalmaya devam ediyor önceden sunuca duruyordu

Üst Alt