Haber Xiaomi Mi Band unoffical Uygulaması geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi Mi Band unoffical Uygulaması geliyor.

Xiaomi firmasını ucuz ürünler satmasıyla bilirsiniz. Bu firma son olarak Miband adındaki akıllı bilekliğini üretmiş ve bu bilekliği 13 dolar gibi korkunç agresif bir fiyata satıyordu. Ülkemizde resmi olarak satışı olmamasına rağmen hepsiburada ve gittigidiyorda bulmanız mümkün.
Bİleklik aslında tam bir fitness bilekliği fakat başka özellikleri demevcut mesela titreşim ile sizi uyandırabiliyor. Alarmınızla başkalarını rahatsız etmek istemiyorsanız bu işe yarar bir özellik. Ayrıca pili de uzun giden bir ürün.
Şu an sıkıntı olan şey ise bilekliği kontrol edebileceğimi bir uygulamanın Windows Phone platformu için olmayışı. Ta ki bu güne kadar. Şu an bi geliştirici bu uygulumayı geliştirmeye başladı ve kapalı beta testine başlayacak bunun içinde gönüllülere ihtiyacı var. Bu uygulama öyle yada böyle gelecek gibi görünüyor. Eğer sizde beta sürecine katılmak istiyorsanız bu bu linkten başvurabilirsiniz.
Açıkcası benim ilgimi çeken bir ürün. Şu an için Türkiye de resmi oarak bulunmadıklarından dolayı fiyatlar biraz şişirme ama resmi olarak firma ülkeye geldğinde daha ucuza bir fitness bilekliğine sahip olabiliriz. Uygulamasıda geliştiriliyor.

• Beğen
Tepkiler: saynesim, maydinmaydin, zaakaan ve 1 kişi daha

ihsan.snmz

Üye
Sadece titreşim mi yapıyor fonksiyonları nedir. Saat mesaj çağrı filan gibisinden

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Sadece titreşim mi yapıyor fonksiyonları nedir. Saat mesaj çağrı filan gibisinden
Ekran yok üzerinde :) Ana özelliği fitness ve sağlık bilekliği. Mesela sizin hareketlerinizi hesaplıyor. Uyku düzeninizi takip ediyor. Alarm görevi var titreşimle. 30 güne kadar pil performansı idda ediyor firma.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
30 güne kadar pil performansı idda ediyor firma.
E alalım o zaman bir tane. Alarm çalsa yeter. Hem Telefonları yatak odasından çıkartırız hem de daha sağlıklı bir uyku çekeriz.

• Beğen
Tepkiler: emz ve ceza87
lazye

lazye

Üye
microsoft kapalı kapılar ardında xioami ile anlaşma mı imzaladı ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Çok kullanmasam da son şarjdan sonra 55 gün geçmiş hâlâ %15 şarjı var :ehe

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Valla beni tav eden titreşimle uyandırması. :) kulak tıkaçı takıp yatmak istiyorum ama alarmı duymam diye yapamıyorum bu sayede çok rahat uyanabilirim :) ama xiaomi ile Microsoft anlaşma yaptılar belki asıl uygulaması da mağazamıza gelir

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Arkadaşlar bu aleti bizim telefonlarla kullanan var mı mağazada birkaç uygulama gördüm de bununla alakalı, ne dersiniz ?

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu aleti bizim telefonlarla kullanan var mı mağazada birkaç uygulama gördüm de bununla alakalı, ne dersiniz ?
Şu an kullanan yok ama pyasanın en ucuz akıllı bilekliği ve geliştirilen 3. parti bi uygulaması var. Belki ilerde resmi uygulaması da gelebilir. Xiaomi ile MS yakınlaştı son dönemde.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Çok kullanmasam da son şarjdan sonra 55 gün geçmiş hâlâ %15 şarjı var :ehe
Şu an kullanan yok ama pyasanın en ucuz akıllı bilekliği ve geliştirilen 3. parti bi uygulaması var. Belki ilerde resmi uygulaması da gelebilir. Xiaomi ile MS yakınlaştı son dönemde.
@Sensation kullandığını söylemiş yoksa ben mi yanlış anladım :)
Biraz araştırdım da küçücük alet ama çok güzel yapmışlar harbiden helal olsun

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
@Sensation

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Android ile kullanıyorum ama önereceğiniz uygulama varsa Windows Phone ile de deneyeyim bakalım nasıl çalışacak

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Windows Phone için "Mi Band Companion" uygulamasına göz atın

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Windows Phone için "Mi Band Companion" uygulamasına göz atın
Eşleşme tamam fakat hesabımı ekleme yok. Çağrı gelince titremiyor, alarm titremesi bi acayip ve kısa, sadece adım sayıyor diyebilirim. Ona da hedef filan ayarlanmıyor.
Bind Mi Band denedim bu da baya eksik ve gelişme aşamasında.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Şuan için bizim cihazlarda kullanmak pek mantıklı değil yani

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Eşleşme tamam fakat hesabımı ekleme yok. Çağrı gelince titremiyor, alarm titremesi bi acayip ve kısa, sadece adım sayıyor diyebilirim. Ona da hedef filan ayarlanmıyor.
Hocam yukarda haberini yapmışım zaten bi bakarsanız mevzuyu anlayacaksınız :) Hazırda geliştirilen bir uygulama var beta sürecinde ona üye olun size gönderdikleri link ile indirip kurabiliyorsunuz uygulamayı. O uygulamayla bi deneyin isterseniz :)

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Alarm esnasında titremesinin telefonla nasıl bir alakası var ki benim için şimdilik bildirimle alakalı yerleri eksik kalsa da olur önemli olan alarm fonksiyonu. Eğer o verimli ise almayı düşünüyorum.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Alarm esnasında titremesinin telefonla nasıl bir alakası var ki benim için şimdilik bildirimle alakalı yerleri eksik kalsa da olur önemli olan alarm fonksiyonu. Eğer o verimli ise almayı düşünüyorum.
2 kere titriyor sonra duruyor. Bu da çok yetersiz.

Üst Alt