Xbox Live Gold Ekim ayı ücretsiz oyunları


gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Her ay ücretsiz oyunlar sunan ve Xbox konsolu üzerinden oyunlara online bağlantı erişimi sağlayan Xbox Live Gold’un Ekim 2020 ücretsiz oyunları belli oldu.
İşte 2020’nin Ekim ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunların listesi:
  • Slayaway Camp: Butcher’s Cut (1 – 31 Ekim) – (Normal Fiyatı: 43 ₺)
  • Maid of Sker (16 Ekim – 15 Kasım) – (Normal Fiyatı: 71,25 ₺)
  • Sphinx and the Cursed Mummy (1 – 15 Ekim) – (Normal Fiyatı: 40 ₺)
  • Costume Quest (16 – 31 Ekim) – (Normal Fiyatı: 27,5 ₺)
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt